Gruzdžių gimnazistams atestatai įteikti naujoje lauko klasėje

Šiaulių rajono Gruzdžių gimnazijos abiturientams įteikti brandos atestatai ypatingoje erdvėje – naujai įrengtoje lauko klasėje, kurios stogą puošia abiturientų dovanota Pelėda – mokslo, išminties simbolis. Abiturientams, pedagogams, mokinių tėveliams sugiedojus valstybės ir gimnazijos himnus gimnazijos direktorius Juozas Vasiliauskas pasidžiaugė, kad pasidžiaugti abiturientais susirinko tėveliai, draugai, mokytojai. Direktorius visiems linkėjo sėkmės ir svajonių išsipildymo ir pasidžiaugė, kad mokiniai sėkmingai išlaikė egzaminus. Gimnazijos direktorius sakė, kad svarbiausia yra toliau siekti savo svajonių įgyvendinimo bei linkėjo būti kultūringais, empatiškais žmonėmis. Ilgametis gimnazijos direktorius Juozas Vasiliauskas kvietė neužmiršti mokyklos, aplankyti ją ir savo brangius mokytojus.

Gražių žodžių abiturientams nepagailėjo klasės auklėtoja Vita Yseuks bei būsimų abiturientų vadovė Jekaterina Vrublevskaja. Po iškilmingosios dalies direktorius pakvietė abiturientus į gimnaziją, kur prie kavos puodelio išklausė gimnazistų planus, siekius, norus, kiekvienam abiturientui įteikė po albumą – tai LRT ir ISM organizuoto mokyklos švietimo lyderės konkurso, kurio nugalėtoja pernai tapo Gruzdžių gimnazija, dovana abiturientams.

Už naujos gimnazijos erdvės – lauko klasės įrengimą padėkota atsakingam už gimnazijos ūkį Broniui bei darbininkams Mindaugui ir Vidui už puikius sumanymus ir nuoširdžias pastangas.

Gruzdžių gimnazijos informacija ir nuotraukos

Total
0
Dalinasi
Related Posts