Gilaitiškiai linksminosi vakaronėje  

Gilaitiškiai, susirinkę į tradicinį renginį „Kaip gyveni kaimyne?“, paminėjo kaimynų dieną.

Gilaičių filialo kultūros darbuotoja Regina Krikštanavičienė ir Gilaičių bibliotekininkė Rita Bielskienė, susirinkusius į vakaronę, pasveikino su palyginti dar nauja švente Lietuvoje – kaimynų diena,  kuri Gilaičiuose organizuojama antrus metus iš eilės.

Kužių seniūnijos seniūnė Jolanda Rudavičienė, gyvenanti Gilaičiuose, pasidžiaugė savo nuoširdžiais kaimynais ir pačia artimiausia kaimyne – bendruomenės pirmininke Irena Šveriene.

Moterys papasakojoo, kad gyvendamos viena šalia kitos, dažnai gelbsti įvairiuose darbuose, o ką jau kalbėti apie tai, kad reikalui esant, iš kaimynų galima miltų  ar druskos pasiskolinti.

Bibliotekininkė nepamiršo ir bibliotekos kaimynų, padėkojo neabejingiems bei pilietiškiems gilaitiškiams už dalyvavimą akcijoje „Tvarkome senąsias Gilaičių kapinaites“ bei apdovanojo rašinėlio-anotacijos konkurso „Knygutė, kurią prisiminsiu ilgai“ nugalėtojus: Gretą Rudžinskaitę, Gerdą Bernotaitę, sesutes Ugnę ir Ligitą Urbietytes, Gustą Bernotą, Gyti Urbietį.

Niekas neabejojo, jog pats maloniausias darbas tą vakarą buvo  filmuoti ir fotografuoti renginio dalyvius nauja filmavimo kamera. Ją biblioteka įsigijo vykdydama Lietuvos kultūros tarybos projektą  „Gilaičių knygos teatro  įkūrimas“.

Po sveikinimų ir apdovanojimų,  šventės dalyviai  buvo pakviesti  paskanauti gardžios ir kvapnios „Kaimynų sriuba“, o vėliau įsijungti į smagias dainų varžytuves, linksmąsias estafetes, žaidimus.

Šventė baigėsi nuotaikinga diskoteka vaikams ir jaunimui.

Rita BIEKSKIENĖ
Gilaičių filialo meno vadovė- režisierė,
Gilaičių bibliotekos bibliotekininkė
Organizatorių nuotr.  

 

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts