Gegužės 1-31 dienomis švarinimosi akcijos metu gyventojų surinktos ir išrūšiuotos atliekos, padangos priimamos nemokamai!

DĖMESIO! Informacija dalyvaujantiems švarinimosi akcijoje „#AšPats“ gegužės 1–30 dienomis ir akcijos „DAROM IKI GALO. Surink. Rūšiuok. Priduok.“ metu, t. y. gegužės 7-8 dienomis!

  • Visą mėnesį – nuo gegužės 1 d. iki gegužės 30 d. švarinimosi akcijoje „#AšPats“ metu iš savivaldybės gyventojų NEMOKAMAI bus priimamos atliekos į savivaldybės teritorijoje veikiančias atliekų priėmimo aikšteles, kurių adresai skelbiami sratc.lt
  • Akcijos „DAROM IKI GALO. Surink. Rūšiuok. Priduok.“ Metu, gegužės 7-8 dienomis, į Priėmimo atliekų aikšteles pristatomų tinkamai išrūšiuotų atliekų KIEKIS vienam gyventojui NEBUS RIBOJAMAS, o naudotų LENGVŲJŲ AUTOMOBILIŲ PADANGŲ vienam gyventojui bus leidžiama priduoti IKI 8 VIENETŲ.

Dėl pandemijos, kai vis dar negalima burtis ir dalyvauti tradicinėse švarinimosi talkose, gyventojams išlieka pareiga ir atsakomybė atsakingai tvarkyti surinktas aplinkos švarinimosi metus atliekas: jomis ne atsikratyti bet kur, o aplinkoje surinktas, išrūšiuotas atliekas pristatyti į atliekų aikšteles, kur jos bus priimamos vadovaujantis aikštelėse nustatyta tvarka:

1.Aikštelių adresus ir darbo laiką rasite http://www.sratc.lt/atlieku-priemimo-aiksteliu-tarnyba/

2.Visos pristatytos atliekos turi būti tinkamai išrūšiuotos iki jas pristatant į aikštelę ir supakuotas taip, kad pakuotės netrukdytų vizualiai nustatyti atliekų rūšį.

Pastaba. Po išrūšiavimo likusios mišrios komunalinės atliekos gali būti metamos į bendro naudojimo mišrių komunalinių atliekų surinkimo konteinerius.

3.Į didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelę  ir atliekų priėmimo punktą atvežamų atliekų kiekis vienam gyventojui yra ribojamas.

4.Gegužės 1d. – gegužės 30 d. iš gyventojų nemokamai priimama iki 4 vnt. naudotų lengvųjų automobilių padangų, kurios nebus įtrauktos į metinį pristatytų atliekų kiekį.

5. Akcijos „DAROM IKI GALO. Surink. Rūšiuok. Priduok.“ metu, t. y. gegužės 7-8 dienomis, į aikštelę pristatomų tinkamai išrūšiuotų atliekų kiekis vienam gyventojui ribojamas nebus, o naudotų lengvųjų automobilių padangų vienam gyventojui bus leidžiama priduoti iki 8 vienetų.

Pastaba. Sunkiasvorių automobilių ir traktorių padangos priimamos tik Bertužių k., Šiaulių g. 24, Šiaulių rajonas (šalia uždaryto Kairių sąvartyno). Priklausomai nuo padangų aukščio, pločio ir kitų aplinkybių, priėmimo įkainis svyruoja nuo 54,45 iki 121,00 Eur su PVM už toną.

6. Nerūšiuotos atliekos atliekų priėmimo aikštelėse priimamos nebus.

Pastaba. Nerūšiuotos atliekos, taip pat gamybos ar kitos ūkinės veiklos procese susidariusios atliekos priimamos Šiaulių regiono nepavojingų atliekų sąvartyne pagal nustatytą įkainį , kuris gali siekti iki 82,79 Eur su PVM už toną.

Pažymėtina, kad į didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse veikiančius daiktų dalijimosi namelius „Daiktų kiemas“ , nemokamai priimami ir dovanojami nebereikalingi, tačiau dar tinkami naudoti daiktai. Išduodamų daiktų kiekis vienam asmeniui vieno apsilankymo metu limituojamas iki 5 vnt. Pastaba: nepriimami drabužiai ir avalynė.

Šios akcijos „#AšPats“ koordinatoriumi paskirtas VšĮ Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro Atliekų tvarkymo tarnybos vadovas Osvaldas Markevičius (el. paštas o.markevicius@sratc.lt, Mob. +370 699 43 766).

ŠRATC  informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Ieškoma nepilnametė

Šiaulių apskrities policijos  Pakruojo rajono  komisariato pareigūnai ieško 17-metės Viktorijos Aleksandravičiūtės. Mergina liepos 11 d. apie 19.00 val.…