ŠKL ir CD programos dalyviai kelyje į sveikesnį rytojų!

Širdies ir kraujagyslių ligos yra pagrindinė mirties priežastis pasaulyje. Bet nebūtinai taip turėtų būti: bent kiek pakeitę savo gyvenseną galime sumažinti širdies ligų ir insulto riziką, pagerinti savo gyvenimo kokybę ir rodyti gerą pavyzdį jaunesnėms kartoms.

Pagrindiniai širdies ir kraujagyslių ligų rizikos ir cukrinio diabeto veiksniai yra rūkymas, padidėjęs arterinis kraujo spaudimas, padidėjusi cholesterolio koncentracija kraujyje, netaisyklinga mityba bei mažas fizinis aktyvumas.

Visapusiška įvairių sričių sveikatos priežiūros specialistų pagalba yra prieinama daugeliui Lietuvos gyventojų: dalyvaukite Širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos grupių asmenų sveikatos stiprinimo programoje.

Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro vykdomą širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos grupių asmenų sveikatos stiprinimo programą baigė dar viena grupė. Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro padėkos ir dovanos atiteko Gruzdžių miestelio gyventojams. Programos dalyvių kūno masės rodikliai buvo rinkti 3 kartus per 12 mėnesių, lyginami ir analizuojami tarpusavyje programos pabaigoje. Kiekvienas programos dalyvis galėjo matyti rodiklių skirtumus bei rezultatų gerėjimą. Programos dalyviams paskaitas skaitė šeimos gydytojas, mitybos specialistas ir psichologas. Išklausę paskaitų kursą, dalyvavo šiaurietiškojo ėjimo pratybose. Dėkojame programos dalyviams ir linkime toliau sėkmingai eiti sveikesnio rytojaus link.

Programa vykdoma ir toliau, kelios grupės jau įpusėjusios, o nuo lapkričio mėnesio renkama dar viena ŠKL ir CD rizikos grupių asmenų sveikatos stiprinimo programos grupė Kuršėnų mieste.

Norėdami dalyvauti šioje programoje, kreipkitės į savo šeimos gydytoją arba į Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurą.

Šiuo metu renkamos grupės kitų metų Širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos grupių asmenų sveikatos stiprinimo programoje.
Dalyvavimas yra savanoriškas. Programa yra nemokama. Jos trukmė – 12 mėn. Laukiame visų dalyvaujant!

Informacija: tel. nr. +370 676 83341,
el. p. vsb.siauliuraj.mokymai@gmail.com

Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro, visuomenės sveikatos specialistės, vykdančios visuomenės sveikatos stiprinimą

Total
0
Dalinasi
Related Posts