Viktorina „Ką žinai apie savo šalį Lietuvą?“   

Drąsučių mokykloje vyko viktorina „Ką aš žinau apie savo šalį Lietuvą?“, skirta IV klasės mokiniams.

Viktoriną parengė Kultūros centro Drąsučių filialo kultūros renginių organizatorė Inga Jonuškienė ir meno vadovė Eugenija Jurkienė, o naujas knygas, filmukus apie Lietuvą pristatė Drąsučių bibliotekos bibliotekininkė Neringa Skėrytė. Ji pakvietė visus vis dažniau užsukti į Drąsučių biblioteką, kur galima ne tik skaityti knygas ar leisti laiką prie kompiuterio, bet ir išbandyti įvairias edukacines veiklas. O visai netrukus Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje bus įrengta ir atidaryta kino erdvė, kur bus galima leisti laisvalaikį, žaisti stalo žaidimus bei žiūrėti populiariausius filmus.

Viktorinoje dalyvavo trys komandos. Visos komandos buvo labai kūrybingos ir išradingos. Viktorinoje vaikai turėjo atsakyti į klausimus apie Lietuvą, nacionalinius augalus, paukščius, prezidentus, ežerus, lankytinas vietas.

Mokiniams teko prisiminti Lietuvos istorijai reikšmingus įvykius bei asmenybes. Vaikai noriai atsakinėjo į klausimus ir stebino savo žiniomis. Visi dalyviai buvo apdovanoti saldžiais prizais. Nuoširdžiai dėkojame Drąsučių mokyklos mokytojai Vilijai Mikučauskienei už nuoširdų ir šiltą bendravimą ir bendradarbiavimą.

Drąsučių filialo informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts