Gaisrai ir kitos nelaimės    

    Degė labdaros organizacijos sandėlis

Ginkūnuose, Bijūnų gatvėje, gaisras kilo Labdaros fondo “AGPAO” sandėliavimo paskirties pastate.

Apie degantį sandėliuką ugniagesiams pranešta 15 minučių po pirmos dienos. Atvykus ugniagesiams, iš mūrinio 450 kvadratinių metrų pastato-sandėlio virto dūmai, atviros liepsnos nebuvo. Pirmoji ugniagesių grandis darbą pradėjo po 10 minučių. Paaiškėjo, jog 25 kvadratinių metrų patalpoje degė sukrauta nereikalinga buitinė technika.

Gaisro metu išsilydė patalpoje sukrautos buitinės technikos plastmasinės detalės, aprūko sienos, nuardyta patalpos medinės lubos ir apie 30 kvadratinių metrų skardinės stogo dangos, kuri buvo apšiltinta šiltinimo medžiaga.

Norėdami įsitikinti, ar gaisras nepersimetė į gretimas patalpas, ugniagesiai nupjovė šalia gaisro vietos esančių sandėliavimo patalpų spynas.

Gaisro aplinkybės nustatinėjamos.

Gesino degančią žolę, javų lauką, šiukšles

Čigonų kaime atviroje teritorijoje degė žolė. Apie gaisrą ugniagesiams pranešta vidurdienį.

Nuvykus įgaisro vietą paaiškėjo, jog vieno hektaro plote dega žolė ir krūmai. Gaisras likviduotas parankinėmis priemonėmis ir aukšto spaudimo švirkštu.
Įvykis tiriamas

Saulučių kaime ugniagesiai buvo iškviesti gesinti degančio javų lauko. Atvykus ugniagesiams, gyventojai gaisrą buvo užsigesinę patys, o gaisravietę buvo aparę. Ugnis suniokojo 0,6 hektaro javų.

Gaisro priežastys tiriamos.

Bertužių kaime ugniagesiai buvo kviesti gesinti lauke degančio čiužinio, tačiau jiems teko gesinti kieme degusias sukrautas šiukšles.

Gelbėjimo darbai

Ugniagesiams buvo pranešta apie kelio Kuršėnai–Šakyna 8 kilometre ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtusį medį. Atvykę ugniagesiai-gelbėtojai grandininiu pjūklu medį supjaustė ir patraukė nuo kelio .
Vinkšnėnų kaime, Žemdirbių gtvėje, ugniagesių-gelbėtojų pagalbos prireikė Greitosios medicinos pagalbos brigadai. Atvykę ugniagesiai labai stačiais ir siaurais laiptais išnešė ligonį iš buto antrajame aukšte ir įkėlė į Greitosios medicinos pagalbos automobilį.

Aleksandrijos kaime ugniagesiai nuo kelio nuvalė po eismo įvykio 3 kvadratinių metrų plote išsiliejusį aušinimo skystį.

Kuršėnuose, Daugėlių gatvėje, ugniagesių-gelbėtojų pagalbos prireikė gelbstint garbaus amžiaus kuršėniškę. Buvo pranešta, kad senyva kaimynė gali būti iškritusi iš lovos. Nuvykus ugniagesiams, atėjo moters dukra, kuri atrakino buto duris. Viduje rasta ant žemės nukritusi buto savininkė, kurią ugniagesiai padėjo medikams įkelti į Greitosios pagalbos automobilį.

Aukštelkės kaimo tvenkinyje ugniagesiai-gelbėtojai ieškojo galimai nuskendusio žmogaus. Jie tvenkinyje atliko žvalgybą, tačiau menamo skenduolio ten nerado.

Pažižmėlių kaime, Joninių gatvėje ugniagesiams-gelbėtojams teko vaduotį tvoroje įstrigusį ožį. Gyvūnas buvo išlaisvintas.

Žiogų kaime ugniagesiai budėjo prie kibirkščiuojančios elektros pastotės kol atvyko ESO darbuotojai.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Tenkintis mažu

Sveiki! Sveiki! Viskas baigia užknisti juodai: vėl grįžtanti žiema, Covido atmainos, nesibaigianti infodemija įvairiuose medijose, socialiniuose tinkluose ir…