Kuršėnų komanda stipriausiųjų penketuke

Lietuvos kiokušin karatė moksleivių taurės finalinėse varžybose dešimt kuršėniškių kovotojų laimėjo medalius ir Kuršėnų komanda iškovojo penktąją komandinę vietą.

Kėdainių arenoje susirinko per 700 sportininkų dalyvauti Lietuvos Kiokušin karatė moksleivių taurės finalinėse varžybose. Šiose varžybose buvo išaiškinti ne tik pajėgiausi vaikų, jaunučių ir jaunių sportininkai, bet ir stipriausi klubai – komandos.

Pasibaigus varžyboms paaiškėjo, kad iš 43 varžybose dalyvavusiųjų komandų Kuršėnų sporto mokyklos ir DAO klubo komanda užėmė penktąją vietą.

Tokį rezultatą pavyko pasiekti 18-kai į varžybas nuvykusių Valdemaro Mitkaus auklėtinių, iš kurių net dešimt tapo prizininkais.

Čempionais tapo šeši sportininkai: Kajus Jonaitis, Titas Černiauskas, Julius Simonovičius, Vakaris Kaveckas, Gvidas Rimkus ir Geraldas Dvarionas. Antrąsias vietas pelnė Miglė Misiulytė ir Mindaugas Lidys, o trečiąsias vietas iškovojo: Tomas Mituzas ir Kristijonas Pocius.