Finalinėse varžybose meškuitiškiai laimėjo bronzą         

Lietuvos mokyklų žaidynių finalines virvės traukimo varžybas jau septintą kartą priėmė Meškuičiai.  Namų sienos šeimininkams padėjo laimėti bronzos medalius.

Varžybų atidarymo metu atvykusias komandas pasveikino Meškuičių gimnazijos direktorė Sigita Užkuraitienė, Lietuvos virvės traukimo federacijos prezidentas Antanas Gricius, rajono Švietimo ir sporto skyriaus vyriausias specialistas Kęstutis Eizintas. Gerą nuotaiką visiems susirinkusiems savo  pasirodymu dovanojo Meškuičių gimnazijos merginų šokių kolektyvas.

Komandos varžybas pradėjo keturiuose pogrupiuose, iš kurių į atkrintamąsias kovas pateko po keturias geriausias ekipas. Jau pačioje pirmoje dvikovoje varžybų šeimininkai meškuitiškiai sulaukė itin atkaklaus Radviliškio rajono mokyklų čempionų iš Grinkiškio gimnazijos pasipriešinimo ir susitikimą baigė lygiomis. Kitose pogrupio kovose Meškuičių traukikams problemų nebeiškilo: įveiktos komandos iš Kėdainių ir Akmenės rajonų, bet pogrupyje tenkintasi tik antra vieta, nes komanda iš Radviliškio rajono buvo lengvesnė ir turnyrinėje lentelėje atsistojo aukščiau. Tai lėmė, kad atkrintamosiose varžybose Meškuičių komandai teko pajėgesni varžovai. Nors aštuntfinalyje pakankamai nesunkiai nugalėta Raseinių rajono M. Mažvydo gimnazijos rinktinė, bet ketvirtfinalyje laukė praeitų metų varžybų sidabriniai prizininkai Tauragės rajono Skaudvilės gimnazijos virvės traukėjai. Daug jėgų pareikalavusioje dramatiškoje dvikovoje meškuitiškiams pavyko laimėti, bet jėgų pusfinalio susitikimui su Šilalės rajono čempionais iš Kvėdarnos gimnazijos buvo likę nedaug. Pusfinalis buvo pralaimėtas ir paskutiniam išbandymui dėl trečiosios vietos laukė susitikimas su Ukmergės rajono Taujėnų gimnazijos komanda. Meškuitiškiai, aktyviai palaikomi gausaus būrio savo sirgalių, sukaupė likusias jėgas ir laimėję šią atkaklią dvikovą pasipuošė bronzos medaliais. Lietuvos mokyklų žaidynių bronziniais prizininkais tapo Gvidas Venislovas, Kostas Dagys, Mantvydas Kozlovas, Andrius Gylys, Emilijus Alendatorius, Ervina Ladukaitė, Karolina Klimaitė, Edas Klimas, Karolis Švalkūnas, Martynas Strižigauskas, Aivaras Lukošius.

Lietuvos mokyklų žaidynių virvės traukimo čempionais tapo Šilalės rajono Kazimiero Jauniaus gimnazijos komanda. Sidabro medalius iškovojo Plungės rajono Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijos virvės traukėjai.

Petras VAITKUS

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts