Vidurio Lietuvos kiokušin karatė varžybose kuršėniškiai kopė ant prizininkų pakylos

Jurbarke vyko Vidurio Lietuvos kyokushin karatė taurės varžybos, kurias organizavo „Jurbarko-kumite“ klubas (vadovas Artūras Enčeris). Į šias varžybas buvo pakviesta 13 komandų iš įvairių Lietuvos miestų.

Atvyko per keturis šimtus 6-18 metų sportininkų. Tarp jų buvo ir 30-ies kuršėniškių komanda, kuri, puikiai pasirodžiusi, laimėjo 44 kovas ir iškovojo trečiąją komandinę vietą. Turnyro laimėtojais tapo Kauno klubas „Fudoshin“, kurio 76 sportininkai laimėjo 50 kovų. Antrąją vietą pelnė Alytaus klubas „Mochikanas“, kurio 56 kovotojai laimėjo 45 kovas. Seimo narys Ričardas Juška komandas apdovanojo savo įsteigtais prizais.

Labiausiai, prie kuršėniškių komandinio laimėjimo, prisidėjo 15 sportininkų, kurie savo kategorijose tapo čempionais: Gabija Vitkevičiūtė, Mėta Salygaitė, Patricija Leščinskaitė, Nojus Grikštas, Geraldas Dvarionas, Kajus Jonaitis, Raigardas Salyga, Šarūnas Neverdauskas, Titas Černiauskas, Julius Simonovičius, Titas Šleževičius, Gvidas Rimkus, Tomas Mituzas, Kornelijus Kaveckas ir Lukas Neimantas. Antrąsias vietas iškovojo septyni sportininkai: Urtė Gedaminskaitė, Teodora Kaveckaitė, Ieva Pieškutė, Paulina Baristaitė, Aronas Pranauskas, Vakaris Kaveckas ir Silvijus Žemeckas. Keturi kovotojai užėmė garbingas trečias vietas: Jonas Spuris, Joris Barista, Augustinas Dvarionas ir Domantas Pekštys.

Nors metai jau baigiasi, karatistai tempo nemažina. Gruodžio 8-ąją (šeštadienį), Verbūnų mokyklos sporto salėje Kuršėnų karatė klubas „Dao“ ir Kuršėnų sporto mokykla organizuoja turnyrą. Kur dėl asmeninių ir komandinių prizų kovos pakviesti svečiai iš įvairių Lietuvos miestų. Varžybose turėtų dalyvauti net 15svečių 5 klubų. Karatė „Dao“ klubas kviečia visus 12 valandą į varžybas palaikyti sportininkus ir pasigrožėti kovomis.