Finale varžysis 6 Šiaulių rajono komandos

Radviliškyje vyko XII – ųjų Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių zoninės varžybos, kuriose dalyvavo ir Šiaulių rajono krepšinio, tinklinio, šaškių, smiginio, virvės traukimo bei stalo teniso komandos. Jos kovojo dėl teisės rugsėjo 21 dieną dalyvauti finalinėse varžybose Gargžduose.
Varžybose dalyvavo 9 rajono komandos iš Kairių, Šiaulių kaimiškosios ir Kuršėnų miesto seniūnijų. Džiugu paminėti, kad net 6 iš jų pateko į finalinį etapą. Tai Kairių seniūnijos vyrų krepšinio, Šiaulių kaimiškosios seniūnijos moterų tinklinio, Kuršėnų miesto virvės traukimo, smiginio žaidimo, vyrų (senjorų, kurių amžius per 40 metų) krepšinio, vyrų tinklinio komandos. Jos ir dalyvaus finalinėse varžybose.
Praėjusiais metais vykusiose analogiškose varžybose Jonavoje Šiaulių rajonas tarp 60 Lietuvos savivaldybių buvo iškovoję garbingą 8 komandinę vietą. Linkime komandoms gerų rezultatų.

Metodininkas  suaugusiųjų sportui  Romualdas Juodis

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Pirmoji vieta Alytuje

Alytuje vyko „Alytaus pusmaratonio“ bėgimas. Varžybų startas ir finišas buvo prie Alytaus miesto teatro. Į bėgimą susirinko gausus…