Didžiausiame Europoje kiokiušin karatė turnyre – kuršėniškių pergalės!

Gruodžio 10 dieną, Vilniaus kiokušin karatė klubas „Ippon“, (vadovas Jevgenij Jurut), suorganizavo didžiausias Europos kiokušin karatė klubų taurės varžybas – „Ippon Cup 2023“. Į jas sukvietė beveik 1700 dalyvių iš 10 šalių (Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Ukrainos, Italijos, Danijos, Norvegijos, Belgijos, Gruzijos ir Vengrijos). 

Šiose, labai aukšto lygio varžybose Valdemaro Mitkaus treniruojama komanda tarp prizininkų – stipriausių klubų nepateko, bet Kuršėnų sporto mokyklos ir karatė klubo „Dao“ sportininkai pasirodė puikiai. Dėl didelės konkurencijos, norint užimti prizinę vietą daugumai reikėjo laimėti bent po 2 kovas, o tapti čempionu, net po 4-5 kovas. Taigi, visose amžiaus grupėse, 34 dalyvavusieji Kuršėnų komandos atstovai, labai stengėsi ir atkakliai kovojo, o iš jų net 21 pavyko iškovoti prizines vietas.

Geriausiai sekėsi ir čempionais tapo 10 sportininkų: Aurelija Bernotaitė, Domantas Geštautas, Ignas Giržadas, Emilija Jogaudaitė, Teodora Kaveckaitė, Patricija Leščinskaitė, Nojus Lukoševičius, Austėja Petrauskaitė, Lukas Steponavičius ir Gabija Vitkevičiūtė.

Antras vietas iškovojo keturi sportininkai: Digna Budreckytė, Joris Jackus, Vakaris Kaveckas ir Kristupas Nakas, o trečias vietas – 7: Emilijus Jakas, Ieva Kudinova, Pijus Mitkus, Aronas Pranauskas, Herkus Pugačius, Julius Simonovičius ir Ugnius Teresas.

Pagrindinis varžybų tikslas – kad sportininkai įgautų kuo daugiau tarptautinės varžybų patirties. Kaip ir visada, kuršėniškiai prisidėjo organizuojant ir pravedant turnyrą aktyviai teisėjaudami.

Pasibaigus varžyboms skambėjo komplimentai iš atvykusių užsienio šalių atstovų, dėl labai aukšto lygio ir profesionaliai suorganizuoto renginio. Taigi, tikėtina, kad turnyras taps tradiciniu, kitoms šalims bus pavyzdžiu ir pasiryžę organizuoti pakvies sudalyvauti ir mus. 

Kuršėnų sporto mokyklos ir karatė klubo „Dao“ informacija

Edvino Ivanovo nuotraukos

Total
0
Dalinasi
Related Posts