Europos klasikinės jėgos trikovės čempionate – sidabro medalis

Vengrijos sostinėje Budapešte vyko Europos klasikinės jėgos trikovės visų amžiaus grupių čempionatas, kur jaunių grupėje dalyvavo „Kristalo“ sportininkas Liutauras Kazlauskas.  Tai debiutas už Lietuvą tokio rango varžybose, kuris buvo sėkmingas.

Liutauras pritūpimo veiksme pritūpė su 220 kg štanga ir pagerino savo asmeninį rezultatą 7,5 kg. Spaudimo veiksme išspaudė 132,5 kg štangą. Pagerintas asmeninis rezultatas 2,5 kg. Geriausiai Liutaurui sekėsi traukos veiksme, jis pagerino savo asmeninį rezutatą 7.5 kg ir iškėlęs 257,5 kg svorį sportininkas iškovojo sidabro medalį. Įdomu, kad šį svorį kėlė trys sportininkai, ukrainiečiui nepavyko užfiksuoti šio svorio, o sportininkas iš Graikijos iškėlė šį svorį, bet kadangi buvo sunkesnis už Liutaurą, tai jam atiteko trečia vieta šiame veiksme.

Bendroje įskaitoje Liutauras užėmė ketvirtą vietą. Šiame čempionate Lietuvos vyr. treneriu buvo paskirtas Liutauro treneris Antanas Gricius.

L. Kazlauskas mokosi L. Iivnskio gimnazijoje, gerų rezultatų yra pasiekęs ir kitose sporto šakose. Rąsto kėlime Lietuvos jaunimo čempionas ir rekordininkas, o atstovaudamas Kuršėnų „Edino“ komandą Lietuvos jaunių, jaunimo čempionas rankų lenkime.

Parengta pagal A. Gricių

kursenai.lt

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

 Pirmenybės įsibėgėja

Balandžio viduryje prasidėjusios 2018 metų Lietuvos jaunių futbolo pirmos lygos pirmenybės, kuriose dalyvauja Šiaulių rajono Kuršėnų sporto mokyklos…