Šiauliuose – Lietuvos vaikų čempionatas

Šiaulių miesto stadione vyko Lietuvos vaikų, gimusių 2007 m. ir jaunesnių, lengvosios atletikos čempionatas. Į varžybas atvyko gausus sportininkų būrys iš visos Lietuvos. Jose startavo ir keletas Kuršėnų sporto mokyklos lengvaatlečių.

60 metrų bėgime tarp mergaičių Agnė Daraškevičiūtė (rezultatas 8,94 sekundės) buvo šešta, o Ingrida Kairytė (rezultatas 9,39 sekundės) liko dvidešimt antra.

300 metrų bėgime tarp berniukų, nuotolyje užtrukęs 54,02 sekundės, Titas Ružinas užėmė septynioliktąją vietą.

600 metrų bėgime Eitvydas Vilkas pelnė ketvirtąją vietą, o jo rezultatas – 1.54,46 minutės.

Šuolių su kartimi rungtyje Pijus Janušauskas tapo nugalėtoju. Geriausiu bandymu jis įveikė 2,20 metro aukštį.

Šuolių į tolį rungtyje Gabija Šilinskytė (geriausio bandymo rezultatas 3,82 metro) iškovojo dvidešimt pirmą vietą, o jos komandos draugė Kotryna Žvigaitytė (geriausio bandymo rezultatas 3,24 metro) liko trisdešimt pirma.

2 kg rutulio stūmimo tarp mergaičių rungtyje Luknė Vieliūtė paskutiniame šeštajame bandyme rutulį nustūmė 9,70 metro ir laimėjo ketvirtąją vietą.

750 gramų disko metimo rungtyje tarp mergaičių Daina Karčiauskaitė penktajame bandyme numetusi diską 22,12 metro tapo varžybų nugalėtoja.

Orestas Surgautas, ketvirtajame bandyme kilograminį diską nusviedęs 25,22 metro, iškovojo ketvirtąją vietą.

Diplomais ir medaliais buvo apdovanoti pirmųjų-trčiųjų vietų laimėtojai, o ketvirtųjų-šeštųjų vietų laimėtojai – diplomais.