Dvi antros vietos šešių valandų bėgime Jonavoje

Jonavoje vyko šešių valandų bėgimo varžybos. Jose startavo 47 bėgimo mėgėjai iš visos Lietuvos ir 10 estafečių komandų po 3 žmones.

Šiose varžybose savo jėgas išmėgino ir keturi mūsų rajono sporto klubo „Lukas“ bėgikai. Oras buvo šiltokas: temperatūra siekė apie 11 laipsnių šilumos, nekaitriai švietė saulutė, pūtė stiprokas vėjelis. Vidurdienį buvo duotas startas, o finišas – 18 valandą. Bėgimas vyko ratukais 1,46 kilometro asfaltuotoje, lygioje ir labai vaizdingoje trasoje šalia vandens telkinių. Per 5.51,28 valandos nubėgęs 62,673 kilometro Edvinas Kožkus užėmė antrąją vietą vyrų, gimusių 1985-2001 metais, amžiaus grupėje.

Sporto klubo „Lukas“ estafetės komanda, kurioje bėgo Tadas Baranauskas (per 2.16,02 valandos įveikė 33,58 kilometro), Edvin Demenkov (per 1.52,46 valandos įveikė 27,74 kilometro) ir Remigijus Zalumskis (per 1.45,20 valandos įveikė 26,28 km), taip pat iškovojo antrąją vietą, įveikę 60 ratų ir nubėgę 87,6 kilometro.

Visi finišavę dalyviai gavo atminimo medalį ir marškinėlius. Prizininkams buvo įteikti šakočiai.