Po ketvirtojo turo – lygoje vienvaldystė

Po ketvirtojo turo liko  tik vienintelė SK „Kuršėnų senukai“ komanda, kuri lygos varžybose nepatyrė dar nė vieno pralaimėjimo, o pirmą pergalę šventė Daugėlių „Flamingo“ komanda.

Netikėta pergalė

Pirmieji į aikštelę išbėgo Kuršėnų SM „Feniksas“ – Ginkūnų „Ginkūnai“. Jau nuo pat pirmųjų rungtynių minučių SM „Feniksas“ ėmė spausti varžovus. Nesitikėję tokio agresyvaus žaidimo, „Ginkūnų“ krepšininkai sutriko. Pirmąjį ketvirtį kuršėniškiai laimėjo 28:14. Antrajame ketvirtyje ginkūniškiai pabandė žaisti taip pat agresyviau ir tai davė savotiškų rezultatų. Jį kuršėniškiai laimėjo tik 18:15. Tad į ilgąją pertrauką komandos išėjo SM „Feniksui“ pirmaujant rezultatu 46:29.

Po pertraukos „Ginkūnų“ krepšininkai pabandė nemažinti žaidimo tempo ir trečiąjį ketvirtį varžovus įveikė 17:16. Tačiau tai buvo jų gulbės giesmė, nes ketvirtajame ketvirtyje Kuršėnų SM „Feniksas“ atsirevanšavo su kaupu – 28:15.

Kuršėnų SM „Feniksas“ iškovojo kiek netikėtai lengvą pergalę, įveikęs Ginkūnų „Ginkūnus“ rezultatu 90:61, ir pasivijo juos turnyrinėje lentelėje.

Kuršėnų SM „Feniksas“komandoje rezultatyviausiai žaidė: Arijus Auškalnis (23 taškai) ir Edvinas Daunys (21 taškas). Ginkūnų „Ginkūnuose“ rezultatyviausi buvo: Renatas Jokubauskis (13 taškų) ir Saulius Kozakas (11 taškų).

Kova verta finalo

Pirmąkart turnyre susitiko dvi nepralaimėjusios ekipos – SK „Kuršėnų senukai“ ir „Gruzdžiai“, o įnirtinga kova užvirė nuo pirmų minučių. Po pirmojo ketvirčio „Kuršėnų senukai“ pirmavo vos vienu tašku (24:23), o po dviejų ketvirčių į priekį išsiveržė „senukai“ – 47:45. Po ilgosios pertraukos grįžę kuršėniškiai tęsė sėkmingą žaidimą ir įgijo 8 taškų persvarą. Ketvirtajame ketvirtyje į šturmą kilo gruzdžiškiai, tačiau jiems pritrūko laiko kažką daugiau nuveikti ir dvejais taškais laimėjo „senukai“ – 90:88.

Kuršėnų SK „Senukai“ komandai daugiausia taškų pelnė Tautvydas Krapikas (29) ir Ovidijus Medišauskas (27). „Gruzdžių“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Karolis Jasotis (24 taškai) ir Algirdas Vozgirdas (20 taškų).

Santykius aiškinosi autsaideriai

Paskutiniai į aikštelę išbėgo Daugėlių „Flamingo“ ir Šakynos seniūnijos komandos, kurios iki šiol dar nebuvo patyrę pergalės džiaugsmo. Nuo pat pirmų minučių didinę skirtumą, daugėliškiai vargo neturėjo ir pergalę iškovojo 40 taškų skirtumu – 96:56. Pirmąjį ketvirtį daugėliškiai laimėjo 26:16, antrąjį – 24:11. Po ilgosios pertraukos Šakynos krepšininkai dar bandė priešintis ir „Flamingas“ trečiajame ketvirtyje pergalę šventė vos šešių taškų persvara – 20:14, tačiau baigiamajame ketvirtyje Daugėlių krepšininkai varžovus įveikė 26:15.

Daugėlių „Flamingui“ Andrius Česnauskas pelnė 23, o Ramūnas Norutis – 15 taškų. Šakynos seniūnijos komandoje  Haroldas Kreimeris pelnė 20, o Aurimas Motiečius – 15 taškų.

Turnyrinė lentelė

Po keturių turų lygoje  – vienvaldis lyderis – Kuršėnų SK „Kuršėnų senukai“, surinkę 8 taškus. Antroje vietoje septynis taškus turintys Gruzdžių „Gruzdžiai“. Trečiąją-ketvirtąją vietas dalijasi po šešis taškus surinkę Ginkūnų „Ginkūnai“ ir Kuršėnų SM „Feniksas“. Penktoje vietoje Daugėlių „Flamingas“, kurio sąskaitoje penki taškai, o Šakynos seniūnijos komanda su keturiais taškais šeštoje vietoje.

Rezultatyviausių žaidėjų trejetuke be pakitimų. Pirmoje vietoje 108 taškus įmetęs Karolis Jasotis („Gruzdžiai“), kuris per rungtynes vidutiniškai pelno po 27 taškus. Jam ant kulnų mina antrąją trejetuko poziciją užimantis Karolis Grigalius (SK „Kuršėnų senukai“), kurio sąskaitoje  83 taškai, o per rungtynes jis vidutiniškai pelno po 20,8 taško. Trečioje vietoje Haroldas Kreimeris (Šakynos seniūnija), kuris per keturis turus surinko 76 taškus ir per rungtynes vidutiniškai įmeta po 19 taškų.

Penktojo turo varžybos vyks vasario 9 dieną Kuršėnų sporto mokyklos salėje. 12 valandą susitiks Ginkūnų „Ginkūnai“ ir Gruzdžių „Gruzdžiai“, 14 valandą žais Kuršėnų SM „Feniksas“ ir Daugėlių „Flamingas“, o 16 valandą Šakynos seniūnijos komanda bandys pasipriešinti turnyro lyderiams Kuršėnų SK „Kuršėnų senukams“.