Du prizininkai Telšiuose ir antra vieta estafetėje

Telšiuose vykusiame estafetiniame ir asmeniniame bėgime „Judėkime kartu 2020“ startavo ir trys mūsų rajono sporto klubo „Lukas“ bėgikai.

Buvo trys asmeniniai nuotoliai: 1,4 ir 2 kilometrai vaikams bei 5 kilometrai vyresniems ir 2,7 kilometro estafetinis bėgimas. Ilgesnio rato ilgis buvo 2,5 kilometro.

5 kilometrų nuotolyje tarp vyrų, gimusių 1981 metais ir jaunesnių, amžiaus grupėje ir absoliučioje įskaitoje antras finišo liniją kirto Justinas Križinauskas (rezultatas 17,10 minutės), o Ilja Jakimčiuk parbėgo dešimtas (rezultatas 20,24 minutės).

5 kilometrų bėgime tarp moterų, gimusių 1961-1980 metais, amžiaus grupėje nugalėjo, o absoliučioje įskaitoje antra buvo Dalia Lukošienė (rezultatas 20,50 minutės).

Trys mūsiškiai pastiprinę komandą Valentu Ūža ir Mindaugu Šaltmeriu startavo ir 2,7 kilometro estafetėje. Estafetę pirma pradėjo Dalia, vėliau startavo Ilja, po to – Justinas, Mindaugas ir finišavo Valentas, kuris finišo tiesiojoje išplėšė iš varžovų antrąją vietą.

Visiems sėkmingai įveikusiems nuotolius įteikti atminimo medaliai. Amžiaus grupės nugalėtojai apdovanoti medaliais ir prizais, prizininkai – medaliais.

Estafetinio bėgimo trys greičiausios komandos apdovanotos taurėmis, „skruzdėlynais“ ir medaliais. Laimingų numerių loterijoje šįkart sėkmė mūsiškių nelydėjo.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.

Asmeninio albumo nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts