Rajono sportininkai estafetiniame bėgime „Medininkai-Vilnius“  

Liepos 29 dieną nuo Medininkų memorialo iki Vilniaus Antakalnio kapinių vyko dvidešimt septintasis tradicinis estafetinis bėgimas „Medininkai–Vilnius“ Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos ir muitinės departamento prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos pereinamajai taurei ir prizams laimėti.

Jame savo jėgas išbandė ir Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas“ pirma, „RCN-Lukas“ trečia ir ketvirta bei „Dailioji RCN-Lukas“ penkta (moterų) komandos. Antra komanda dėl įvairiausių priežasčių nesusirinko, nors buvo užregistruota.

Šiemet šiame bėgime startavo ir finišavo 85 komandos (rekordinis skaičius). Komandos sudėtyje septyni bėgikai. Kiekvienam iš jų reikėjo įveikti apie 5 kilometrų atstumą. Oras buvo karštas: švietė saulutė, nebuvo anei debesėlio, temperatūra pavėsyje siekė virš 30 laipsnių.

Beveik 35 kilometrų ilgio trasą greičiausiai iš mūsų komandų įveikė „RCN-Lukas“ trečioji komanda, kuri finišavo šešta (rezultatas 1.58,44 valandos). Komandos garbę gynė: Dariuš Zabelo, Vytautas Gražys, Tomas Jateiko, Ernestas Lelis, Jarolslov Smolskij, Tomas Kokanka ir Andrius Pošiūnas.

„RCN-Lukas“ ketvirtoji komanda, parbėgo dvylikta (Robert Bartusevič, Denis Savicki, Gžegož Semaško, Arnold Lepiochin, Jaroslav Semaško, Deividas Zakševski ir Dariuš Černigovskij), nuotolį įveikusi per 2.08,17 valandos.

Kiek kukliau pasirodė rajono sporto klubo „Lukas“ pirmoji komanda, kuri užėmė devynioliktąją vietą (rezultatas 2.13,09 valandos). Komandos garbę gynė: Mikas Montvilas, Matas Baura, Romas Jurėnas, Aurimas Rimkus, Remigijus Zalumskis, Klaudijus Kačkis ir Arnas Lukošaitis.

„Dailioji RCN-Lukas“ penktoji komanda, kurią sudarė vien merginos (Julija Jačun, Vitalija Oponavičiūtė, Dalia Lukošienė, Kristina Zajančkovskaja, Vera Djakova, Arijana Kotova ir Rasa Batulevičiūtė), užėmė keturiasdešimt trečiąja vietą, o tarp moterų buvo antra. Trasoje moterys sugaišo 2.32,18 valandos.

Estafetinio bėgimo nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti asmeniniais prizais-statulėlimis, o komandos nugalėtojos ir prizininkės – taurėmis.

Visos komandos sėkmingai įveikusios estafetę bei grąžinusios numerius buvo pamalonintos specialiais medaliais su bėgimo atributika.

SK „Lukas“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Iškovojo tris medalius

Iš Šiauliuose vykusio Lietuvos jaunimo (2000-2004 metų gimimo) graikų-romėnų imtynių čempionato Kuršėnų sporto klubo ir Kuršėnų sporto mokyklos…