Dėl nesėkmingos interneto pažinties nukentėjusio vyro policijos pareigūnai bėdoje nepaliko

Pastaruoju metu į Šiaulių apskrities policiją padažnėjo kreipimųsi vyrų, internetu užmezgusių pažintis  su moterimis ir nukentėjusių realių pasimatymų su jomis metu. Kuršėnuose gyvenanti jauna moteris,  parsiviliodavusi savo internetinius pažįstamus, juos su bendrininkais apiplėšdavo ir sumušdavo. Šiuo metu policijai žinomi du nukentėjusieji.  Kiek iš viso yra nuo nuo jos nukentėjusių vyrų, neaišku.  Tikėtina, kad ne visiems jų savigarba leido kreiptis teisėsaugą.

Į  moters pinkles  pateko ir 58 metų Druskininkuose gyvenantis vyras, kuriam Pakruojo rajono  policijos komisariato  pareigūnai suteikė visokeriopą pagalbą: ne tik pradėjo tirti  prieš jį įvykdytą nusikalstamą veiką, bet ir surado, kur jį apnakvindinti, bei parvežė namo.

Internete pasiskelbęs ieškantis rimtos moters, Druskininkų gyventojas sulaukė telefoninio skambučio ir pasiūlymo susitikti. Pasimatymas įvyko Kauno autobusų stotyje. Moteris pasisiūlė jį supažindinti su Pakruojo rajone gyvenančia savo pussesere. Iš kažkur atsirado moters pažįstamas su automobiliu, kuriuo jie ir leidosi į kelionę. Jau temstant, trijulė įvažiavo į mišką. Čia vairuotojas sustabdė automobilį, sumušė Druskininkų gyventoją ir pagrobė   mobilųjį telefoną, klausos aparatą, piniginę su elektroninės bankininkystės prisijungimo duomenimis,  60 eurų, asmens tapatybės kortele. Iš viso jis patyrė 1660 eurų turtinę žalą.

Sumuštas vyras buvo paliktas miške likimo valiai. Jis visai nesiorientavo, kurioje vietovėje yra. Nukentėjusysis pėsčiomis pasiekė   Pakruojo r.,  Gegiedždvario k., esančią sodybą. Išgirdęs šuns lojimą, sodybos šeimininkas išėjo į kiemą ir pamatė kruvina kakta  nepažįstamą vyrą, kuris  paprašė, kad šis iškviestų policiją. Medikai nukentėjusiajam diagnozavo veido sumušimą ir  nubrozdinimą, smegenų sukrėtimą,  plaštakos piršto lūžimą, suteikė jam  pagalbą ir išleido gydytis ambulatoriškai. Tačiau vyras Šiauliuose neturėjo, kur apsistoti, juo labiau, kad ir pinigų tam neturėjo. Tad policijos pareigūnai jį apgyvendino Šiauliuose, Pakruojo g., esančiuose laikinojo apgyvendinimo namuose. Kitą dieną atlikus būtinus procesinius veiksmus, vyras galėjo važiuoti į namus, tačiau neturėjo galimybės dėl tos pačios priežasties – kišenėje nebuvo nė cento.  Pakruojo pareigūnai nukentėjusiojo bėdoje ir vėl nepaliko – susitarė su kolegomis iš Druskininkų, kad iki Kauno vyrą pavėžės jie, o Kaune perims Druskininkų pareigūnai.

                      Atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts