Raudėnų seniūnijai – naujas traktorius

Balandžio 13 d. į Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Raudėnų seniūnijos kiemą atvyko naujas traktorius, kurio pasitikti į seniūnijos kiemą susirinko visi seniūnijos darbuotojai. Raudėnų seniūnijos seniūnas Antanas Venckus pasidžiaugė, kad tai didelė pagalba seniūnijos darbuotojams, nes seniūnija daugiau darbų galės atlikti savo pajėgomis.

Traktoriui taip pat yra nupirkti reikalingi priedai – sniego stumdytuvas, frontalinis krautuvas, bus perkama įranga žolei pjauti, priekaba.

„Labai džiaugiamės, nes daug darbų galėsime pasidaryti savo pajėgumais – nusivalyti sniegą, sukrauti ir išvežti lapus, akmenis – tai, ką reikia sukrauti ir išvežti tvarkant aplinką. Nupirkę žoliapjovę galėsime savarankiškai nušienauti daugiau žaliųjų seniūnijos plotų“, – apie būsimus darbus traktoriumi pasakojo seniūnas Antanas Venckus.

Traktorių vairuojantis ilgametis ir darbštus seniūnijos darbuotojas Virginijus Šabanas džiaugėsi, kad naujas traktorius labai palengvins darbą, nes anksčiau seniūnija turėjo nedidelį seną T-16 traktorių, tačiau šiuo metu jis nebeveikia, remontui nebetinkamas, o aplinkos tvarkymo darbų daug.

Traktorius pagamintas Pietų Korėjoje, tokios pat markės traktorius, nupirktas pernai, jau dirba Kairių seniūnijoje.

Seniūnas Antanas Venckus pasidžiaugė Savivaldybės administracijos idėja, kilusia prieš kelerius metus, –pirkti seniūnijoms naujus traktorius. Seniūnas pripažįsta, kad toks sprendimas labai pasiteisino, visos seniūnijos, kurioms jau yra nupirkti traktoriai – labai džiaugiasi darbo našumu tvarkant viešąsias erdves.

Prieš kelerius metus patys seniūnai sudarė eiliškumą pagal kiekvienos seniūnijos poreikius, kada kuriai seniūnijai perkamas traktorius ir reikalingi padargai. Tvirtinant Savivaldybės metų biudžetą, jau kelerius metus iš eilės yra atsižvelgiama į šiuos seniūnijų pageidavimus. Per kelerius metus didžioji dalis Šiaulių rajono savivaldybės seniūnijų jau yra aprūpinta naujais, našiais traktoriais ir jiems reikalingais padargais.

Šiaulių rajono savivaldybės mero padėjėja Rita Žadeikytė

Autorės nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts