Daugėliuose jaunos šeimos kuria erdvę poilsiui    

Asociacijos “Šiaulių rajono jaunų tėvų bendruomenė“ jaunos šeimos pasiryžusios Kuršėnuose įkurti dar vieną žalią erdvę, kuri būtų skirta šeimų poilsiui, sportui.

Atrasta žalioji erdvė tinkama kurti

Daugelis teigia, kad Kuršėnų miesto aplinkoje pasigenda erdvių leisti laisvalaikį  įvairaus amžiaus grupių žmonėms. Jauni tėvai su vaikučiais, seneliai su anūkais ir kiti pagyvenę žmonės neturi kur nueiti pabūti, pažaisti, pasportuoti, pabendrauti. Ne vienas norėtų aktyviau pajudėti, pasportuoti. Ne vienam norėtųsi turėti zoną, kurioje visos kartos galėtų leisti laiką drauge.

Kuršėnų miestas, turi pakankamai žalių zonų, kurias būtų galima paversti įvairiafunkcinėmis. Viena iš jų Daugėlių, Pušyno ir Sodžiaus gatvių sankirta. Žalioji erdvė, kurioje galėtų būti įrengta poilsio zona ir pritaikyta įvairaus amžiaus grupių žmonėms.

Asociacijos “Šiaulių rajono jaunų tėvų bendruomenės” aktyvas, suradęs šią vietą, parašė projektą „Kuršėnų miesto žaliosios erdvės įrengimas, pritaikymas įvairaus amžiaus žmonių grupių užimtumui, poilsiui ir laisvalaikiui“. Šiam projektui pritarė ir Kuršėnų miesto seniūnaičių sueiga. Asociacijos projekto įgyvendinimui buvo skirta 8701 euras.

Kibo į darbus

Praėjusį šeštadienį Daugėlių, Pušyno ir Sodžiaus gatvių sankirtoje esančioje žaliojoje teritorijoje asociacija ėmėsi darbo. Nuo pat ankstyvo ryto būrys asociacijos narių su vaikais skubėjo įgyvendinti to, kas jau buvo sudėliota mintyse. Žaliojoje zonoje turėtų atsirasti vaikų žaidimų aikštelė, kurioje bus vaikų laisvalaikiui skirti edukaciniai žaidimai, suaugusieji ir senjorai galės džiaugtis lauko treniruokliais, o norintys tiesiog pailsėti, pabendrauti galės prisėsti ant suolelių. O tą šeštadienį buvo pradėti suoliukų ir staliukų statymo darbai.

Šiaulių rajono jaunų tėvų bendruomenės nariai labai džiaugiasi ir dėkoja už betarpišką pagalbą, už norą kurti ir įgyvendinti projektą Pušyno seniūnaitijos seniūnaičiui Rolandui Samuilai, Kazimierui Šleževičiui, Antanui Pikeliui, Gyčiui Glodeniui, Kristijonui Glodeniui, Daivai Glodenienei, Rimantui Butkevičiui, Viktorui Voronovui ir Kęstučiui Kavanauskui.

Pagaliau judame į priekį. Pagaliau galime pasakyti – mes galime daug, tik reikia ryžto, noro, užsidegimo ir laiko. Visi norai gali virsti realybe, jei yra žmonių, kurie nenuleidžia rankų ir tiki tuo ką daro. Laukiame kol žalioji erdvė bus užbaigta, o tada visus pakviesime į  “Kuršėnų miesto žaliosios erdvės įrengimas, pritaikymas įvairaus amžiaus žmonių grupių užimtumui, poilsiui ir laisvalaikiui” atidarymą.

Jei ir Jūs norite prisidėti savo darbais, idėjomis ar patarimais prie gražesnio miesto kūrimo, prie žaliųjų erdvių įkūrimo, užpildykite Šiaulių rajono jaunų tėvų bendruomenės nario anketą, kurią rasi socialiniame tinkle www.facebook.com asociacijos puslapyje.

Sandra TALIJŪNIENĖ
Asociacijos nuotr.

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts