Daugėliuose jaunos šeimos baigia įkurti erdvę poilsiui

Asociacijos “Šiaulių rajono jaunų tėvų bendruomenė“ jaunos šeimos Kuršėnuose baigia įkurti dar vieną žalią erdvę, kuri būtų skirta šeimų su vaikais poilsiui, sportui.

Daugėlių, Pušyno ir Sodžiaus gatvių sankirtoje esančioje žaliojoje teritorijoje dar praėjusių metų lapkričio pabaigoje asociacija ėmėsi darbo. Žaliojoje zonoje planuota įrengti vaikų žaidimų aikštelę, kurioje bus vaikų laisvalaikiui skirti edukaciniai žaidimai, suaugusieji ir senjorai galės džiaugtis lauko treniruokliais, o norintys tiesiog pailsėti, pabendrauti galės prisėsti ant suolelių. Pirmiausia buvo atlikti suoliukų ir staliukų statymo darbai.

Prabėgus vos keturiems mėnesiams, jau matyti rezultatas.Iš parašyto projekto gavę lėšų, asociacijos “Šiaulių rajono jaunų tėvų bendruomenė“ jaunos šeimos jau įrengė supynes, balansines supynes, karuselę, čiuožyklą, treniruoklius. Aikštelėje jau dabar dažnai pasirodo ir jaunos šeimos, ir vaikai.

Pasak asociacijos vadovės Rasos Salygienės, aikštelė dar nebaigta įrenginėti.

„Darbų dar tikrai liko. Mes panaudojome tik gautus iš projekto pinigus, tačlau dar liko mūsų bendruomenės įsipareigojimai. Mes įrengsime žaidimą „Klasės“, tris suoliukus, pojūčįų taką“, – sakė bendruomenės pirmininkė ir patikino, jog visi darbai bus baigti atšilus orams.

Pasak R. Salygienės, jau senokai daugelis teigė, kad Kuršėnų miesto aplinkoje pasigenda erdvių leisti laisvalaikį  įvairaus amžiaus grupių žmonėms. Jauni tėvai su vaikučiais, seneliai su anūkais ir kiti pagyvenę žmonės neturi kur nueiti pabūti, pažaisti, pasportuoti, pabendrauti. Ne vienas norėtų aktyviau pajudėti, pasportuoti. Ne vienam norėtųsi turėti zoną, kurioje visos kartos galėtų leisti laiką drauge.

„Kuršėnų miestas, turi pakankamai žalių zonų, kurias būtų galima paversti įvairiafunkcinėmis. Viena iš jų Daugėlių, Pušyno ir Sodžiaus gatvių sankirta. Žalioji erdvė, kurioje baigiama įrengti poilsio zona, pritaikyta įvairaus amžiaus grupių žmonėms. Asociacijos “Šiaulių rajono jaunų tėvų bendruomenės” aktyvas, suradęs šią vietą, parašė projektą „Kuršėnų miesto žaliosios erdvės įrengimas, pritaikymas įvairaus amžiaus žmonių grupių užimtumui, poilsiui ir laisvalaikiui“. Šiam projektui pritarė ir Kuršėnų miesto seniūnaičių sueiga. Asociacijos projekto įgyvendinimui buvo skirta 8701 euras, o daugumą darbų atlikome mes patys“, – apie baigiamą įgyvendinti projektą pasakojo ji.

Saulius JUŠKEVIČIUS

Total
0
Dalinasi
Related Posts