Amnezijos šalis

Panašu, kad valdantieji sovietinės nomenklatūros stiliumi keis Konstituciją 1922 m. metodika, kuomet dominuos tik 1 partija, 1 tiesa, nepakeičiami lyderiai.

Tokio cinizmo, valymosi purvinas kojas į rinkėjų veidus  Europa neregėjo.  Sunku suvokti, kas dar teiksis 2022 m. balsuoti už  Šimonytės   Anušauskininkus –  manau, žmonių neišvarys nei su cepelinais, alaus bokalais.

Belieka  Armonaitei valiūkiškai iškelti alučio bokalą.  Jūs, kvailučiai be skiepų paso, tūnosite namie, o mes, elitas, išrinktieji, neklystantieji.

Ką gali pagalvoti apie tokią valstybę užsienio politikai, mokslininkai, investuotojai?  Susiriesdami žvengia gudai, rusai, olandai ir stebisi piliečių kantrybe, nes tai, kas čia pusmetį dedasi prezidentą patraukus į šalį, yra  Čaušesku režimas  Rumunijoje 1989 m.

Jokios atsakomybės, atsiskaitymo, savikritikos.
Jau visi tikėjosi, kad bent vakcinacijos tempai bus optimalūs ir leis vėl pasijusti pilnaverčiais savo kūno ir sielos šeimininkais.

Kažkas prastūmė žmonelę skiepytis, Šilalėje prioritetinės grupės neegzistuoja, berods 500 vakcinų  Kėdainiams išgaravo kaip kamparo spiritas.

Ir, po paraliais, tai vyksta kasdien.  Jeigu šita šutvė galvoja, kad danai, islandai, norvegai per mūsų tautiečius nesužino, kokie bardakai čia vyksta, yra neraštingi, nemoka skaityti mūsų medijų – labai klysta.

Kur  Jūs matėte, kad škotas šlapintųsi netoli prezidentūros  Turkijoje,  Suomijoje?  Vadinasi, tokią pagarbą mums britai jaučia?

3,2 milijardo ES pinigų balon, prokuratūra galų nebeatseks, lėšos, skirtos  Ignalinos  AE uždarymui, pavirto pavasariniu polaidžiu.

Žmonės neturi darbų, socialinių garantijų milijardai taškomi į visas pasaulio kryptis. Ir nėra jokių atsistatydinimų, teisminių procesų.

Sveikatos graudulį keliantis ministras  Dulkys net nežino, kiek tų vagonų, medicininių kaukių dingo?

Jam tik dėstyti filosofijos fakultete, bet ne vadovauti jautriai sveikatos apsaugos sistemai.  Nes amneziją turint prisidarai ir gėdą, ir bėdą.  Jis nesusigaudo, kada, kur, kas pasakė dėl tariamų kovido mutacijų  Anykščiuose, kur per 1 dieną klinikinių tyrimų niekas neatlieka.

Kaip dabar galėjo pradingti šitokie kiekiai chalatų, kaukių?  Galėjo, kai reikia prisipirkti prabangių mašinų, pasistatyti kotedžų. Negi pasitenkins biurokratas valdiška alga?

Terminai baigėsi.  Žmonės privalo duoti ultimatumą šitai be kompetencijos gvardijai.  Mielieji, traukitės, bus kas  Jus pakeis, yra mažų partijų atstovai, visuomenininkai.  Nes iki 2024 m.  Jūs pamiršite, kad į posėdžius vaikščiojama su kelnėmis.  Nedaug jau trūksta iki šito malonumo…

Ruslanas  Baranauskas, LMS  narys

Total
0
Dalinasi
Related Posts