Būkite atsargūs: vanduo – tiltas į nebūtį        

Šią vasarą ugniagesiai-gelbėtojai iš vandens telkinių jau ištraukė 27 skenduolius. Vien liepos mėnesį nuskendo 13 žmonių, iš jų vienas vaikas.

Du asmenys nuskendo ir mūsų rajone.

Liepos 9-ąją apie pusę dešimtos ryto ugniagesiai skubėjo prie Gudelių ežero (Kairių seniūnija)
Buvo gautas pranešimas, kad iš valties iškrito žvejys ir jau 10 minučių neatsiranda.

Atvykę ugniagesiai-gelbėtojai maždaug už 80 metrų nuo kranto rastas plūduriuojantį 57-erių metų vyro kūną. Žmogus buvo ištrauktas į krantą, kur medikai jį reanimavo, tačiau atgaivinti nepavyko.

Liepos 16 dieną 19.20 val. Daušiškių kaimo karjere rastas nuskendusio 23-ejų metų vaikino kūnas.

Liepos 9 dieną Šakių rajone, Nemune, nuskendo du žmonės. 38-erių metų vyro kūnas buvo ištrauktas tą pačią dieną, o nuskendusi 33-ejų moteris surasta tik ketvirtadienį, liepos 13 dieną.

Liepos 11 dienos vakare buvo gautas  pranešimas, kad Varėnos rajone, Kampio ežere, yra matomi dviejų nuskendusių žmonių kūnai. Žmogus pastebėjo, jog ant kranto paliktas automobilis, o prie ežero vaikštinėja vienas ketverių metų vaikas. Paaiškėjo, kad nuskendo berniuko seneliai. Atvykę ugniagesiai iš vandens ištraukė 59-erių metų vyro ir 51-erių metų moters kūnus.

Dar viena skaudi nelaimė įvyko Palangoje. Liepos 12-osios vakare buvo gautas pranešimas, kad ties Liepojos plentu esančiame vandens karjere nuskendo vyras. Trijų metrų gylyje buvo rastas 30-mečio vyro kūnas.

Kad neįvyktų skaudi nelaimė, ugniagesiai gelbėtojai dar kartą įspėja – būkite atsargūs prie vandens telkinių: nesimaudykite nežinomose, nuošaliose vietose, nestovėkite ir nežaiskite ten, kur galima netikėtai įkristi į vandenį. Taip pat neplaukiokite ant pripučiamų čiužinių, padangų kamerų, savadarbių plaustų ar kitų priemonių. Neišdykaukite valtyje, nes valtis gali apvirsti. Prižiūrėkite savo vaikus, kad jie nebristų į vandenį vieni, be suaugusiųjų priežiūros. Pamatę skęstantį žmogų, kvieskite gelbėjimo tarnybas skubiuoju pagalbos telefonu 112.

VPGT, „Kuršėnų krašto žinių“ inf.
VPGT nuotr.

 

 

 

 

 

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts