Bridų ,,Senolių namai“ atšventė penkerių metų gimtadienį

Lyg vėjo gūsis pralėkė penkeri metai nuo tada, kai Briduose gyventojams duris atvėrė VšĮ ,,Senolių namai“.

Kaip ir kasmet, taip ir šiemet į gimtadienio šventę susirinko gausus būrys svečių,  įstaigos darbuotojų, gyventojų ir jų artimųjų. Visus su švente sveikino įstaigos vadovė Renata Motiejūnė, Seimo Pirmininko pirmosios pavaduotojos Rimos Baškienės padėjėja Judita Šakočiuvienė, rajono meras Antanas Bezaras, rajono Tarybos narys Alfredas Jonuška ir  kiti svečiai, o  šv. Mišias įstaigos koplytėlėje aukojo Jo Ekscelencija Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis.

Šventėje įteiktos „Metų aktyvuolio“, „Metų šviesuolio“, „Metų optimisto“ nominacijos, o gerą gimtadienio nuotaiką kūrė ir visus linksmino  iliuzionistas Mantas Wizard, Šiaulių dramos teatro aktorė Nomeda Bėčiūtė.

Primename, kad „Senolių namai“ duris atvėrė 2012 metais, įgyvendinus Europos Sąjungos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos biudžeto lėšomis finansuojamą projektą „Nestacionarių socialinių paslaugų infrastruktūros plėtra Šiaulių rajone, įkuriant mišrių socialinių paslaugų įstaigą“.

Šiandien „Senolių namuose“ gyvena 40 gyventojų, kuriuos aptarnauja daugiau nei 20 personalo darbuotojų. Įstaigos gyventojai gali naudotis veikiančiu užimtumo kambariu, lankytis ir melstis koplytėlėje. Yra įrengtos ir bendravimo, susitikimų, pasisėdėjimų erdvės, virtuvė, valgykla, salė renginiams, taip pat veikia keltuvas. Savarankiško gyvenimo namų gyventojams sudarytos sąlygos išsiskalbti ir išsidžiovinti drabužius, patalynę.

,,Kuršėnų krašto žinių“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts