Mėnulio astrologinė prognozė savaitei (gegužės 25-31 dienomis)    

Nuo ketvirtadienio Mėnulis Svarstyklių ženkle, todėl ir toliau galėsite mėgautis regeneracijos ir stiprinimo masažais su aliejais, grožio kaukių procedūromis, plauti ir dažyti plaukus, tinkamas laikas sėti ir sodinti. Šiomis dienomis galėsite daugiau laiko skirti sausam dulkių valymui, ilgesniam namų vėdinimui, tačiau nerekomenduojama laistyti gėlių, nes gali atsirasti kenkėjų.

Šeštadienį, 16 valandą 39 minutės Mėnulis pereis į Skorpiono ženklą, todėl galėsite mėgautis regeneracijos ir stiprinimo masažais su aliejais, grožio kaukių procedūromis, tačiau nepatartina kirptis plaukų, nes gali atsirasti pleiskanų. Bus tinkamas laikas žolės pjovimui, lapinių daržovių sėjai ir sodinimui, gėlių laistymui.

Antradienį, 1 valandą 29 minutės Mėnulis iš Skorpiono ženklo pereina į Šaulio ženklą, pavakare stos Pilnatis, todėl ypač palankus laikas plauti plaukus. Tai galėsite daryti ir trečiadienį. Taip pat bus tinkamas laikotarpis lankytis pas gydytojus, daryti operacijas, veiksmingai lieknėti ir valyti kūną, plauti plaukus. Galėsite daugiau laiko skirti sausam dulkių valymui, ilgesniam namų vėdinimui, smulkiems remonto darbams, valyti langams, skalbimui. Antradienis ypač palankus laikas augalus tręšti natūraliomis ir cheminėmis trąšomis.

Ketvirtadienį, 12 valandą 26 minutės, Mėnulis pereis į Ožiaragio ženklą. Bus palankus laikas lankytis pas gydytojus, daryti operacijas, veiksmingai lieknėti ir valyti kūną, rankų ir kojų nagų priežiūrai, atlikti smulkiems remonto darbams, skalbti, ravėti piktžoles bei sėti ir sodinti šakniavaisius.

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts