Po sutarties pasirašymo prasidės darbai

Šią savaitę rajono savivaldybės administracijos direktorius Gipoldas Karklelis su rangovais pasirašė sutartį dėl Gruzdžių miestelio tvarkymo darbų.

Pasirašius sutartis, Administracijos direktorius Gipoldas Karklelis su rangovų įmonių vadovais posėdžiuose aptarė, kaip vyks darbai, kokie yra Savivaldybės reikalavimai ir darbų terminai.

Projekto „Gruzdžių miestelio bendruomeninės ir viešosios infrastruktūros kompleksiškas atnaujinimas“ rangos darbų konkursą laimėjo UAB “Tadas & Dk”. Su rangovais UAB “Tadas & Dk” aptarta, kad darbai turi būti baigti šiemet, o atlikti kokybiškai. Kadangi tai Europos sąjungos lėšomis finansuojamas projektas, darbus administruos ir FIDIC inžinierius.

„Gruzdžių miestelis bus sutvarkytas taip, kaip jau yra sutvarkyti Kairiai, Meškuičiai. Gruzdžiai – jau trečiasis atnaujinamas rajono miestelis, kur labai keičiasi, gražėja aplinka, žymiai patraukliau ir patogiau gyventi“, – sakė G. Karklelis.

„Žmonės labai laukė šio projekto pradžios, labai didelis žmonių noras, kad Gruzdžių miestelis keistųsi, gražėtų. Tikrai esame labai laimingi. Ir per išplėstinę seniūnaičių sueigą kalbėjome apie tai. Džiaugiamės, kad prasidės darbai“, – teigė Gruzdžių seniūnijos seniūnė Nijolė Bagdonavičienė.

Pagal projektą „Gruzdžių miestelio bendruomeninės ir viešosios infrastruktūros kompleksiškas atnaujinimas“ miestelyje vyks pėsčiųjų takų rekonstravimas S. Dariaus ir S. Girėno gatvės atkarpoje nuo Gruzdžių gimnazijos iki Švč. Trejybės bažnyčios, apšvietimo, lietaus tinklų įrengimas. Taip pat vaikų žaidimo aikštelių bei mažosios architektūros įrengimas S. Dariaus ir S. Girėno gatvės ir Turgaus skersgatvio sankirtoje bei skvero S. Dariaus ir S. Girėno ir dr. J. Šliūpo gatvių sankirtoje atnaujinimas, įrengiant pėsčiųjų takus ir apšvietimą, mažąją architektūrą. Už gimnazijos esančios teritorijos (Šiaulių ir Draugystės gatvių sankirtoje) sutvarkymas, įrengiant sporto aikšteles su kieta danga, sporto treniruoklius, segmentinę tvorą, pėsčiųjų takus ir apšvietimą, automobilių stovėjimo aikštelę, mažosios architektūros elementus (suoliukus, šiukšliadėžes).

.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.

Ritos ŽADEIKYTĖS nuotr.

Redakcijos archyvo nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts