Bibliotekos padaliniai atnaujina paslaugas visame rajone

Švelnėjant karantino sąlygoms, nuo 2021 m. kovo 23 d., antradienio, remiantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu dėl bibliotekų atvėrimo, Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos padaliniai atnaujina paslaugas lankytojams, kurios buvo apribotos karantino metu. Kol kas tik nebus organizuojami renginiai ir edukaciniai užsiėmimai. Atliekamos spausdinimo, skenavimo, kopijavimo ir laminavimo paslaugos.

Vienu metu bus galima aptarnauti ne didesnes nei 2 asmenų grupes, išskyrus vienos šeimos ir (arba) vieno namų ūkio narius. Nepaisant atsidarymo ir prieigos prie atvirų fondų, kaip rašoma Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendime – rekomenduojame vartotojams naudotis bekontakčiu knygų išdavimu ir grąžinimu.

Grąžinamas knygas įdėti į knygų grąžinimo įrenginį, esantį prie pagrindinio įėjimo į Kuršėnų Vytauto Vitkausko biblioteką, o padaliniuose – į pažymėtas vietas. Grąžintos knygos bus karantinuojamos.

Bibliotekoje vyresniems nei 6 metų asmenims būtina dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones ir laikytis saugaus 2 metrų atstumo.

Rekomenduojame lankytojams naudotis ir nuotolinėmis bibliotekos paslaugomistokiomis kaip informavimas ir konsultavimas, prieiga prie el. išteklių, virtualūs renginiai ir parodos, straipsnių skenavimas (iš bibliotekoje esančių leidinių) ir siuntimas el. paštu.

Šiaulių rajono bibliotekos laukia Jūsų ir rūpinasi Jūsų saugumu!

Total
0
Dalinasi
Related Posts