Baltarusiškos ekonominio auklėjimo paskaitėlės

Baltarusijos prezidentas  Aleksandras  Lukašenka greičiausiai įvykdys pažadą naftos krovinių nebetiekti per  Klaipėdos jūrų  uostą.  Mūsų išminčiams palikta prancūziško liberalizmo laissez fire teisė nuspręsti, kokius degalų tiekėjus proteguoti, juk dar neseniai girtasi jungtimis, kabeliais su  Skandinavija, Lenkija.

Nenuostabu, kad mūsų medijos, bijodamos teisinių verdiktų, bylų iškėlimo šoks pagal valdžios dūdelę. O  gal iš pliauskos vežimo malkų neskaldykime?

2016 m. svajojęs tapti užsienio reikalų ministru, tolerantiškasis  Gabrielius  Landsbergis taip suredaguos politinius procesus, kad ir vilkas būtų sotus, ir avis sveika.

Apgailėtina ir graudu ekonomiką, politiką plakti su valstybės nacionaliniais interesais ir elgtis darželinuko kaprizo lygmenyje.

Kur ta besislapstanti  Cichanauskaja, kodėl neįrodo praktine veikla, kad yra verta būti demokratinės šalies prezidente?

Nebijau pasakyti, kad  Baltarusijos atžvilgiu mūsų diplomatai, politikieriai neturi nei strategijos, nei koncepcijos.

Kaip humanitaras, ne kartą domėjausi  Europos humanitarinio universiteto veikla ir stebiuosi, kaip dabar senasis  Vilniaus universitetas per kažkokius  verslininkus renka lėšas paremti studentams, kurie nukentėjo nuo baisaus režimo.
Dar neseniai ši  Alma  Mater buvo gąsdinama, kad rengia teroristus, maištautojus prieš pabėgėlę –  Gudijos lyderę, dabar  suteikime  kai kuriems siekti aukštojo mokslo diplomo.

Kokios amnezijos stadijos profesoriai valdo mūsų valstybę?

2014-2015 visų sričių ekspertas – lektorius  Laurynas  Kaščiūnas su dešiniųjų ideologijos atstovais kliedėjo, kad  EHU  veikla yra neteisėta, buvo daromos visos kliūtys vystyti studijų programas, įsigyti pastatus, normaliai funkcionuoti?

Pernai  Oršos mūšio 505 metinės buvo parodija, bet ne rimtas, solidus renginys, organizuotas  ne  Šiaurės  Gudijoje, o Gedimino pilies papėdėje, kur  turėjo progos papolitikuoti  TSPMI  dėstytojai ir jokio atstovo iš  kaimyninės šalies?

Mes kaišiojame  Gudijai po nosim špygą, jie stato miestuose paminklus kunigaikščiui  Gediminui?  Kokios konfesijos, tautybės buvo  Skarga, Skorina?

Kiek mes esame nepriklausomi tranzito klausimo sprendime, žemės ūkio sektoriuje, pramonės sferoje, kad galėtume vaizduoti pasipūtusius kalakutus?

Gaminame traktorius, sunkvežimius, automobilius? Juk šitiek mokslininkų išperi  VGTU… 

Ir kodėl žmonių nuomonė reikalinga tik išrenkant „grynuolius“ į šiltas kėdes?

Ruslanas  Baranauskas, LMS  narys

Total
0
Dalinasi
Related Posts