Naujas lietuviškas filmas „Problemo“ – išskirtinai Kuršėnų gyventojams!

Iš Kuršėnų kilusi prodiuserė Brigita Beniušytė kartu su Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centru lapkričio 23 dieną organizuoja specialią filmo peržiūrą su diskusija ir dokumentiniu filmu apie filmavimo aikštelės užkulisius!

Renginio programa
18.00-18.30 – filmo pristatymas, kuriame dalyvauja režisierius Marius Pocevičius ir prodiuserė Brigita Beniušytė.
18.30-20.00 – filmo peržiūra.
20.00-20.15 – pertrauka.
20.15-20.45 – dokumentinis filmas apie filmo gamybos užkulisius.
20.45-21.00 – klausimai iš auditorijos.

Bilieto kaina: 3 eurai. Bilietus bus galima įsigyti renginio dieną prie durų nuo 16.30 iki 17.55 val.
Amžiaus cenzas –16 metų.

Apie filmą
Filmo „Problemo“ pavadinimas – tai vieno iš pagrindinių veikėjų pravardė. Netikėtai dingus absoliučiai visiems mažo miestelio gyventojams, Problemo tampa pagrindiniu itin keisto ir sudėtingo nusikaltimo įtariamuoju. Situacijos mistiškumas ir kylanti įtampa („Ar žmonės vis dar gyvi?“) filmo veikėjus verčia griebtis nestandartinių ir kartais net šiek tiek absurdiškų priemonių.

„Problemo“ – tai mistinis painaus siužeto trileris, patenkantis į indie filmų kategoriją. Filmas yra mažo biudžeto, savitos stilistikos ir pasižymintis tik režisieriui Mariui Pocevičiui būdingu ironišku požiūriu bei unikalia mistikos ir absurdo humoro kombinacija.

„Problemo“ yra antrasis M. Pocevičiaus filmas. 2015 metais režisierius Lietuvos kino teatruose debiutavo su veiksmo komedija „Problemų Tvarkytojas“. M. Pocevičius taip pat yra žinomas dėl 2016 metais Seimo rinkimams sukurtų „Kandidato“ serijos video siužetų.

Filme vaidina: Vaidotas Grincevičius, Daumantas Ciunis, Lukas Malinauskas, Giedrius Sasnauskas, Ričardas Bartašius, Andrius Gecevičius ir kiti.

Kultūros centro inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts