Baigiamas modernizuoti Gruzdžių vaikų socializacijos centras

Šiaulių rajono savivaldybės meras Česlovas Greičius ir tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Loreta Matolienė apsilankė Gruzdžių vaikų socializacijos centre, kuris po tokių centrų reformos baigiamas modernizuoti ir nuo rugsėjo pradės veiklą naujuose pastatuose ir pagal naujas taisykles.

Apsilankymo metu pasveikintas lygiai 30 metų šiai įstaigai vadovaujantis Henrikas Gaidamavičius. Nuoširdžiai, profesionaliai, atsakingai dirbantis šio centro direktorius supažindino su modernizuotu ir visiškai pasikeitusiu centru, jo patalpomis, būsimų gyventojų gyvenimo, ugdymo, laisvalaikio ir reabilitacijos sąlygomis.

Susitikta su centro darbuotojais bei dalimi ten gyvenančių jaunuolių. Apžiūrėta, ne tik kaip būsimieji centro gyventojai gyvens, bet ir kokiomis sąlygomis dirbs specialistai, vyks  individualus ir grupinis darbas, prevencinė veikla ir kita.

Šis centras yra valstybinė bendrojo ugdymo mokyklų grupei priskirta specializuota įstaiga, skirta delinkventinio elgesio berniukams, kuriems paskirta vidutinės priežiūros ar auklėjamojo poveikio priemonė.

Centro paskirtis – ugdyti, prižiūrėti ir teikti švietimo pagalbą, socialines, sveikatos priežiūros paslaugas, priskirtas bendrojo ugdymo mokyklų grupei, siekiant formuoti vaiko socialinių emocinių kompetencijų pagrindus, padėsiančius įtvirtinti socialiai priimtiną elgesį, didinti jų psichologinį atsparumą ydingam socialinės aplinkos poveikiui, padėti susigrąžinti mokymosi motyvaciją, bendradarbiauti su savivaldybės administracijos direktoriaus paskirtos koordinuojančios institucijos atvejo vadybininku, parengti vaiką sugrįžti atgal į šeimą ir į mokyklą.

 Šiaulių rajono savivaldybės informacija

Ritos Žadeikytės nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Ieškoma nepilnametė

Šiaulių apskrities policijos Pakruojo rajono  komisariato pareigūnai ieško dingusios be žinios 16-metės Gretos Arlauskaitės. Mergaitė gyvena Pakruojo rajone,…