Aukštelkės kaimo bendruomenė „Aukštarūžė“ pristato atsinaujinusią interneto svetainę

Šiuolaikiniame pasaulyje veikloms ir paslaugoms vis sparčiau keliantis į skaitmeninę erdvę, Aukštelkės kaimo bendruomenė „Aukštarūžė“ žengia naują žingsnį – pristato atsinaujinusią ir teikiančią praktiškesnes naudojimo galimybes internetinę svetainę.

Aukštelkės kaimo bendruomenė „Aukštarūžė“ sėkmingai dalyvavo projekto „Prisijungusi Lietuva“ inicijuojamame Bendruomenių įtinklinimo konkurse. Ši organizacija tapo viena iš 120-ies bendruomenių laimėtoja ir įgyvendino savo projektą.

Bendruomenė „Aukštarūžė“ buvo įkurta 2005 metais ir yra atsakinga už Aukštelkės kaimo laikraščio leidybą ir kultūrinių renginių organizavimą. Šiais metais bendruomenė atšventė savo penkiolikos metų sukaktį, sukurdama filmą apie savo kraštą. Ji peržengė vietinės veiklos ribas ir savo projektais norėjo sudominti daugiau žmonių. Nutarė perkelti dar daugiau veiklų į elektroninę erdvę ir patobulinti esamą internetinę svetainę, kad būtų informatyvi ir pasiekiama visai visuomenei.

Internetinėje svetainėje www.aukstaruzelt.mozello.lt atsirado naujos skiltys apie vaistažolių naudą, sodo ir daržo gėrybes bei internetinė parduotuvė „Parduodu perku keičiu“. Čia bendruomenės nariai gali pasidalinti skelbimais apie savo siūlomas prekes ar paslaugas. Buvo nufilmuotas dokumentinis filmas „Akmenų rūža“, kurį svetainės lankytojai gali pamatyti „Aukštelkės istorijos“ skiltyje. Kaimo bibliotekoje organizuoti mokymai gyventojams, norėjusiems sužinoti daugiau apie skaitmeninę erdvę ir internetinės parduotuvės veikimo principus. Norėdami lavinti bendruomenės narius, svetainėje pasidalinta šaltiniais, kuriuose galima klausytis audio knygų.

Anot bendruomenės pirmininkės Violetos Budreckienės, dalyvavimas „Prisijungusi Lietuva“ projekte atnešė daug naudos visai bendruomenei. „Džiaugiamės turėdami galimybę dalyvauti šiame projekte, atnaujinome internetinę svetainę, įgijome naujų žinių, tobulėjome“, – sakė ji. Pirmininkė labiausiai džiaugiasi mokymais: „Pakvietėme daugiau vyresnio amžiaus narių domėtis internetu, surasti reikiamą informaciją, registruotis pas gydytoją, pirkti prekes internetu“.

Apsilankykite bendruomenės internetinėje svetainėje www.aukstaruzelt.mozello.lt ir iš arčiau pamatykite įtinklintos bendruomenės gyvenimą.

Projektas „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė” vykdo Bendruomenių įtinklinimo projektų konkursą, skirtą bendruomenėms, siekiančioms plačiau pritaikyti interneto galimybes savo kasdieninėje veikloje. Pagrindinis konkurso tikslas – skatinti gyvenamosios vietovės bendruomenės dalį veiklų perkelti į elektroninę erdvę, pasitelkiant informacines ir ryšių technologijas, kurti naujas ar tobulinti jau esamas paslaugas bendruomenės nariams ir taip paskatinti gyventojus naudotis internetu. Daugiau apie projektą – svetainėje www.prisijungusi.lt.

Aukštelkės kaimo bendruomenės „Aukštarūžė“ internetinė svetainė www.aukstaruzelt.mozello.lt

Total
0
Dalinasi
Related Posts