Aukštelkės bibliotekoje svajota ir ilgėtasi

Aukštelkės biblioteka, kaip ir daugelis ŠRSVB padalinių, prisijungė prie kasmet lapkričio 15–21 dienomis vykstančios Šiaurės šalių literatūros savaitės.

Lapkričio 19 d. į biblioteką atskubėjo 1 klasės mokiniai kartu su mokytoja Gitana Sudeikiene. Tradicinės popietės metu, vaikai atnešė ir pristatė savo bei draugų trečiokų piešinius, kuriuose piešė tai, apie ką svajoja ir ko ilgisi. Neatsitiktinai. Šių metų Šiaurės šalių literatūros savaitės tema – „Svajonės ir ilgesys“.

Mažųjų kodelčių darbas buvo įvertintas – vyresnioji bibliotekininkė Roberta Šinušienė, atidžiai išklausiusi piešinių pristatymus, kiekvienam įteikė po prizą. Tiesa, prieš tai popietės dalyviai turėjo sudalyvauti savotiškoje loterijoje ir išsitraukti laimingą bilietą.

 Mokiniai padėkojo už praleistą laiką bibliotekoje ir prizus, pažadėjo bibliotekoje apsilankyti dar ne kartą, pasiimti knygučių bei tapti naujais bibliotekos skaitytojais.

Vaikų piešiniai bibliotekoje bus eksponuojami iki mėnesio pabaigos. Ši parodėlė papildė  eksponuojamą  spaudinių parodą ,,Svajonės ir ilgesys“.

Aukštelkės bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Roberta Šinušienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts