Atnaujinama dalis nutrauktų reisų

Nuo gegužės 18 dienos bus atnaujinta dalis maršrutų Šiauliai-Kuršėnai ir Kuršėnai-Šiauliai reisų.

Švelninant karantiną Šiaulių rajono savivaldybė nuo gegužės 18 dienos atstato iki karantino galiojusius reguliarių vietinio susiekimo maršrutų Kuršėnai-Šiauliai ir Šiauliai-Kuršėnai eismo tvarkaraščius  keleiviams aktualiausiu laiku. Dėl šio sprendimo jau yra išleistas Savivaldybės administracijos direktoriaus Gipoldo Karklelio įsakymas.

Įvedus karantiną buvo labai sumažėjęs keleivių srautas, todėl kai kurių minėtų maršrutų  reisų buvo laikinai atsisakyta.

Prieš savaitę Savivaldybė atsižvelgė į gyventojų prašymus, kad darbo dienomis nuo 15 iki 17 valandos važiuotų didesni autobusai, nes, švelnėjant karantinui ir daugėjant važiuojančiųjų, ne visi keleiviai tilpdavo į mažesnės talpos autobusus. Buvo kreiptasi į UAB Kuršėnų autobusų parką ir VIA „Rigas mikroautobusu satiksme“. Vežėjai sureagavo geranoriškai. Nuo balandžio 27 dienos VIA „Rigas mikroautobusu satiksme“ 59 vietų autobusas iš Šiaulių išvažiuoja 16 val. 07 min., o nuo balandžio 29 dienos UAB Kuršėnų autobusų parko didesnės talpos autobusas iš Šiaulių išvažiuoja 16 val. 45 min.

Pakeisti maršrutų Kuršėnai-Šiauliai ir Šiauliai-Kuršėnai eismo tvarkaraščiai paskelbti Savivaldybės interneto svetainėje.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.

Zigmo RIPINSKIO nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts