Antras Šiaulių sporto gimnazijos pavasario krose   

Prieš Velykas Šiaulių Salduvės parke antrą kartą vyko Šiaulių sporto gimnazijos pavasario kroso varžybos, skirtos Lietuvos įstojimo į NATO dienai. Į jas susirinko nemenkas dalyvių būrys iš Šiaurės Lietuvos. Sėkmė krose lydėjo mūsų rajono sportininką.

Oras buvo šaltokas, nors ir švietė saulutė, temperatūra siekė apie 5 laipsnius šilumos, tačiau pūtė labai stiprus vėjas. Bėgimo nuotoliai buvo nuo 1 iki 3 kilometrų, rato ilgis apie 1 kilometrą. Trasoje teko įveikti nemenką ir pakankamai ilgą kalnelį bei keletą nuokalnių.

Šiose varžybose dalyvavo ir trys Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas“ bei Kuršėnų sporto mokyklos bėgikai. Visi jie startavo vaikinų, gimusių 2003-2004 metais, amžiaus grupėje 2 kilometrų nuotolyje. Geriausiai sekėsi Mikui Montvilui, kuris priekyje bėgo visą distanciją, tačiau finišo tiesiojoje nusileido varžovui iš Kelmės ir tenkinosi antrąja vieta (rezultatas 7:11 minutės). Žygimantas Vaitekaitis parbėgo ketvirtas (rezultatas 7:43 minutės), o Matas Baura liko šeštas (rezultatas 8:33 minutės). Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais.

Varžybų partneriai Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Pakrančių apsaugos rinktinės Šiaulių užkarda vaišino varžybų dalyvius kareiviška koše ir arbata.

SK „LUKAS“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts