7 LEGO patarimai dar smagesniems Jūsų ir vaikų žaidimams

Jau daugybę metų LEGO žaidimai nepraranda populiarumo – savo konstravimo galimybes visuomet mielai išbando vaikai, o prie jų vis dažniau prisijungia ir suaugusieji. Šie konstruktoriai įtraukia ryškiomis spalvomis, sudėtingais (ar priešingai – labai paprastais) statiniais ir neribotomis galimybėmis. Visgi, jei norisi, kad šie žaidimai padovanotų tik teigiamą patirtį, pravartu susipažinti su keliais ypač svarbiais patarimais.

  1. Pasirūpinkite detalių sandėliavimu. LEGO žaidimai dažniausiai turi gausybę skirtingų detalių, todėl norint jų nepamesti ir nepasimesti patiems, rekomenduojama naudoti kelis statybinius „konteinerius“, kuriais gali tapti bet kokios namuose randamos dėžutės. Tokios tvarkos ypač svarbu išmokyti mažuosius – tuomet konstravimas bus kur kas paprastesnis ir tikėtina, jog neteks nerimauti dėl netyčia prarastų detalių.
  2. Rūšiuokite kaladėles. Šis patarimas taip pat gali padėti išvengti netvarkos (ypač tuomet, jei esate sukaupę pakankamai didelę LEGO kolekciją) ir tuo pačiu leidžia greičiau susiorientuoti pradėjus konstravimo darbus. LEGO kaladėles galite rūšiuoti kaip tik patogu – pagal dydį, bendrą formą, spalvą ar kombinaciją. Pats rūšiavimo procesas taip pat taps savotišku žaidimu ar netgi ugdomąją priemone – prireiks tik šiek tiek kūrybiškumo!
  3. Naudokite lygų, plokščią paviršių. Naudojant pakankamai lygią dangą, bus galima kur kas lengviau pastatyti tvirtus ir stabilius statinius – rezultatas dėl to bus tik geresnis. Praktiškai visi LEGO žaidimai imituoja pakankamai realius objektus, todėl jie geriausiai atsiskleis gerai apšviestoje aplinkoje, Jums patiems patogioje aplinkoje – savo namuose tikrai surasite ne vieną tokią kertelę.
  4. Išsaugokite instrukcijas. Nors dabar LEGO internetu pasiekiami itin paprastai, konkretaus modelio instrukcijų paieškoms tikrai reikėtų paskirti nemažai laiko, o pastangos nebūtinai atneštų džiugių rezultatų, todėl pravartu šią informaciją saugiai laikyti namuose. Tai aktualu net ir tuomet, jei nuspręsite kolekcionuoti sudėtingus savo statinius – kad ir kokią puikią namų vietą jiems išrinktumėte, niekada negalite būti tikri, jog jiems niekuomet neprireiks rekonstrukcijos.
  5. Fotografuokite vaikučių statinius. Šios nuotraukos ateityje taps smagiu prisiminimu apie kūrybiškumo ir fantazijos kupinų LEGO statinių kupiną vaikystę, o taip pat jas galėsite panaudoti ir tais atvejais, jei norėsis sukonstruoti ką nors panašaus, kaip prieš tai. Juk kartais labai svarbu atsiminti net ir smulkiausias detales!
  6. Drąsiai laužykite taisykles. Nors LEGO žaidimai dažniausiai turi konkrečias instrukcijas, Jums tikrai nėra būtina jų laikytis – priešingai, žaisdami su vaikais, galite sukurti savas taisykles ir nuolat išbandyti pačius netikėčiausius derinius. Skirtingi konstruktoriai lengvai dera tarpusavyje, todėl tai – puikus būdas sujungti tai, kas iš pradžių atrodo niekaip nesujungiama ir taip lavinti mažųjų vaizduotę.
  7. Rinkite savo kolekciją. Kuo daugiau skirtingų LEGO rinkinių turėsite, tuo daugiau skirtingų sprendimų bus galima išbandyti. Šiems konstruktoriams dažnai taikomos įvairios nuolaidos, tad net ir be didelių investicijų galėsite pasirūpinti naujomis kaladėlėmis. LEGO internetu geromis kainomis parduodami Pigu.lt el. parduotuvėje.

Taigi trumpai tariant, LEGO žaidimai bus smagūs tuomet, kai chaosas vyraus kūrybiniame procese, o visur kitur vyraus tam tikros taisyklės ir Jūsų pačių sugalvota tvarka. Nors šie patarimai gali pasirodyti pakankamai paprasti, pritaikę juos savo ar vaikų žaidimams, tikrai pajusite skirtumą.

Total
0
Dalinasi
Related Posts