3 populiariausios masažo technikos – susipažinkite

Masažo terapija jau šimtus, o gal net tūkstančius metų naudojama fizinei ir psichologinei žmogaus savijautai gerinti. Kadangi yra tiek daug skirtingų masažo technikų, gali būti sunku žinoti, kuo jos įdomios ar ypatingos.

Šiame straipsnyje supažindinsime jus su trimis populiariausiomis masažo technikomis. Nesvarbu, ar vargina skaudantys raumenys, įtampą kūne kelia stresas, ar tiesiog norisi rasti naują būdą atsipalaiduoti, šios masažo technikos gali padėti būtent jūsų atvejais.

Švediškas masažas – klasikiniam atsipalaidavimui

Švediškas masažas yra viena populiariausių masažo technikų pasaulyje, ir ne be priežasties.

Tai švelnus ir atpalaiduojantis masažas, kurio metu jūsų kūną stimuliuoja ilgi, švelnūs judesiai, minkymo ir trinties technikos, siekiant sumažinti raumenų įtampą ir paskatinti audinių bei jūsų pačių emocinį atsipalaidavimą.

Švediškas masažas skirtas kraujotakai gerinti, lankstumui didinti ir stresui mažinti, todėl puikiai tinka visiems, kurie nori atsipalaiduoti ir pasikrauti jėgų. Juo dažniausiai mėgaujasi įtemptą darbą ar didesnį fizinį krūvį pakeliantys žmonės.

Giluminis audinių masažas – jokios įtampos po procedūros

Giluminis audinių masažas yra puikus pasirinkimas visiems, kurie susiduria su įgrisusia raumenų įtampa ar nuolatiniu, erzinančiu skausmu.

Taikant šią masažo techniką stiprus ir gilus spaudimas nukreipiamas į giliausius raumenų ir jungiamojo audinio sluoksnius, atpalaiduojant įtampos mazgus ir mažinant stresą.

Nors ši procedūra yra ganėtinai intensyvi, kadangi stimuliavimas būna pakankamai stiprus, giluminis audinių masažas gali padėti sumažinti skausmą ir pagerinti kraujotaką po oda, todėl jį dažnai renkasi sportininkai ir visi, kurių gyvenimo būdas – aktyvus.

Kobido masažas – japoniška jauninanti masažo technika

Ši, tradicinė rytietiška masažo technika derina senovines japonų ir kinų masažo technikas, kurios skirtos jūsų odos jaunatviškumui bei bendrai savijautai gerinti.

Šis masažas atliekamas ant veido, kaklo ir viršutinės kūno dalies, o švelniais, ritmingais judesiais ir akupresūriniais taškais stimuliuojama energijos tėkmė visame kūne. Švelnus kobido masažas padės jums jaustis žvaliems, atsipalaidavusiems ir atsigavusiems nuo galvos iki kojų. Nesvarbu, ar norite sumažinti stresą ar tiesiog mėgautis unikalia ir jauninančia masažo patirtimi, jį tikrai verta išbandyti.Daugiau informacijos apie šį veido masažą galite rasti čia.

Total
0
Dalinasi
Related Posts