Kuršėnuose tamsu – nors į akį durk, o gatvėse – nors su valtimi plauk

V. Kudirkos gatvėje neveikė apšvietimas
Kuršėniškiai, paskambinę į „Kuršėnų žinių redakciją“ skundėsi, kad V. Kudirkos gatvėje dažnai nedega apšvietimo lempos ir tamsiuoju paros metu grįžti iš darbo į namus kiek baugoka – gali netekti pinigų arba dantų. Kodėl šios gatvės gyventojai patiria tokius nepatogumus, pasiteiravome Kuršėnų miesto seniūno Vytauto Gedmonto.
V. Kudirkos gatvėje nuo žiedo ir žemyn autobusų stoties link vykdomi gatvės rekonstrukcijos darbai. Statomi apšvietimo stulpai, negaliu pasakyti, kada tie darbai baigsis, tačiau darbai vyksta pilnu tempu, darbų tempas neblogas, dėl to mes pretenzijų neturime. Gyventojams nepatogumų bus – niekas nuo to neapdraustas.  Elektra yra atjungta, tačiau nauji šviestuvai jau sudėlioti, derinamos varžos, kai bus viskas išmatuota, apšvietimas iš karto bus pajungtas. Na, o pats objektas – rekonstruota gatvė – turėtų būti priduotas jau šį rudenį. Baigiamas tvarkyti pėsčiųjų takas prie autobusų stoties, po dviejų mėnesių Kudirkos gatve žmonės jau turėtų vaikščioti pilnai“,- sakė seniūnas.  
Tikėsimės, kad  seniūno žodžiai pasieks elektrikų ir statybininkų ausis: netrukus V. Kudirkos gatvę nušvies nauji šviestuvai ir šios gatvės gyventojai namus vakare apšviesta gatve  pasieks saugiai.
Šilėnų gatvėje bala  bus „išdžiovinta“
Kuršėniškiai, gyvenantys Šilėnų gatvėje, skundėsi, kad palijus lietui  atsiranda nemaža bala. „Gatvės viduryje po gero lietaus  atsiranda nemaža bala, kurios nei apeiti negali, o važiuojant aptaškai mašiną iki pat stiklų. Juokaujame, kad gyvename tarsi kokioje Venecijoje – po balą gali ir pripučiamu plausteliu paplaukioti“,- sakė kuršėniškiai. Tad vėl klausimas Kuršėnų miesto šeimininkui – seniūnui V. Gedmontui.
„Šilėnų gatvė priduota po rekonstrukcijos darbų su šiokiais tokias trūkumais, ta bala yra kartu su miško gatve – šiandien ja kaip tik pravažiavau. Kai vyks greideriavimas, bala bus sutvarkyta. Viso mūsų miesto problema – paviršinio lietaus nuvedimo problema. Šioje vietoje ir iškilo ta problema. Šitoje vietoje nuvesti vandenį galimybių nėra. Yra padarytas projektas viso šito kvartalo, o kada jis bus  įgyvendintas neaišku. Dabar gatvę tiesiog greideriuojame, jeigu reikės, atvešime papilti skaldos“,- atsakė seniūnas. Tikėsimės, kad pažadas bus įvykdytas ir Šilėnų gatvės gyventojams nebereikės dejuoti dėl po lietaus atsiradusio „mini ežerėlio“.

Total
0
Dalinasi
Related Posts