Pasitraukęs iš rajono Tarybos – pretenduos į miesto merus     

Laisvūnas Neimanas neteko rajono Tarybos nario mandato, nes pasiryžęs dalyvauti tiesioginiuose rinkimuose į Šiaulių miesto merus.

 

Vyriausioji rinkimų komisija prieš pat Kalėdas patenkino Šiaulių rajono Tarybos nario, išrinkto pagal Lietuvos socialdemokratų partijos iškeltų kandidatų sąrašą, Laisvūno Neimano rašytinį prašymą panaikinti jo Tarybos nario mandatą bei pripažinti negaliojančiu jo vardu išduotą savivaldybės Tarybos nario pažymėjimą.

Dar lapkričio mėnesio posėdyje jis informavo rajono Tarybos narius apie savo pasitraukimą iš Lietuvos socialdemokratų partijos ir atsistatydino iš Kontrolės komiteto pirmininko pareigų.

„Kuršėnų krašto žinioms“ L. Neimanas sakė, kad tokia situacija susiklostė todėl, kad savo gyvenamąją vietą deklaravo Šiaulių mieste ir rengiasi kandidatuoti į Šiaulių merus kovą vyksiančiuose savivaldos rinkimuose bei vesti Lietuvos centro partijos sąrašą į miesto Tarybą.

L. Neimanas užsiminė, jog politinę karjerą pradėjo taip pat Šiauliuose, tik su Artūro Paulausko vadovauta Naująja sąjunga, buvo miesto Tarybos narys, vienu metu ir – Šiaulių apskrities viršininkas, o po to – apskrities viršininko pavaduotojas.

Nuo 2006 metų L. Neimanas iš Naujosios sąjungos perėjo pas socialdemokratus ir tapo Šiaulių rajono skyriaus nariu.

Paklaustas, kodėl dabar paliko socialdemokratus, L. Neimanas aiškino, jog nori savo politinę veiklą tęsti Šiaulių mieste, nes dabar yra šiaulietis, tačiau pas miesto socialdemokratus jam neatsiradę jį tenkinančios pozicijos, buvo sulaukęs pasiūlymo ir iš Lietuvos socialdemokratų darbo partijos.

„Lietuvos centro partija suteikė gyvastį, partijos vadovas geranoriškai padeda“, – sakė jis. L. Neimanas užsiminė, kodėl eina į tiesioginius merų rinkimus, viena iš priežasčių – ketinimas nuveikti darbų atliekų tvarkymo srityje.

„Mero darbas yra ne politika, o miesto ūkis. Apie 80 procentų mero darbo sudaro ūkio reikalai. Esu ūkiškas žmogus. Miestui žadu politinę ramybę, nes įvairūs skandalai, interpeliacijos, administracijos vadovų nušalinimai, rodo mero silpnumą“, – aiškino jis.

Ką palaikytų antrajame mero rinkimų ture, jeigu pats į jį nepatektų, L. Neimanas nenorėjo įvardyti, tačiau užsiminė, jog kalbėsis su visais, kurie kvies tartis ir prašys palaikymo.

L. Neimaną šios kadencijos Šiaulių rajono Taryboje pakeis Stanislovas Nainys, nes pagal sąrašo eilę Tarybos nare galėjusi tapti Tatjana Kriliuvienė atsisakė gauti mandatą.

Saulius JUŠKEVIČIUS

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Fotografijų paroda

2019 metų balandžio 10 dieną 15 valandą Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro parodų salėje vyks Aleksandro Ostašenkovo fotografijų…