Kodėl Kuršėnuose sumažėjo šlavėjų?

Į „Kuršėnų žinių redakciją“ kreipėsi „Kuršėnų komunalinio ūkio“ darbuotojai su skundu.
„Anksčiau  švarą ir tvarką Kuršėnų mieste prižiūrėjo 10 šlavėjų, tačiau 8 buvo atleisti, likome tik du. Kaip mums spėti Kuršėnuose sutvarkyti paskirtus plotus, kai dar reikia aplinką prižiūrėti ir Daugėliuose, kurie yra už kelių kilometrų nuo miesto“,- sakė tvarkdariai.

Paprašėme šią situaciją pakomentuoti „Kuršėnų komunalinio ūkio“  vadovo Vytauto Budrio.
„Komunaliniame ūkyje“ jau dirbu 20 metų ir tikrai niekada nebuvo 10 aplinkos tvarkytojų, būdavo tik 6. Šiuo metu sumažėjo plotai, tad reikėjo ir mažiau  juos prižiūrinčių darbuotojų – liko trys valytojai. Mūsų tvarkomi plotai sumažėjo todėl, kad nemažą jų dalį apsiėmė tvarkyti seniūnija – juos tvarko už pašalpas atėję atidirbti žmones. Seniūnijos žmonių susirenka nemažai ir jie dirba ne po vieną dieną“,- sakė vadovas.
Aplinkos tvarkytojai nepersidirba
Pasak V. Budrio, „Komunaliniam ūkiui“ priklausantys aplinkos tvarkytojai tikrai nepersidirba: „Valytojams paskirstyti plotai, kai kuriose vietose nuodugniai šluoti nereikia, tik apeiti, kad būtų švaru, aprinkti popieriukus. Jeigu kokia vieta daugiau apnešta, ją reikia iššluoti, pavalyti.
Valytojams iš Kuršėnų nereikia vykti į kitą gyvenvietę. Yra vienas žmogus Daugėliuose, tačiau, jeigu yra švaru, ten ir nereikia būti, galime jį pasiųsti dirbti kitur. Daugėliuose dirbantis žmogus ten ir gyvena – skirstant darbus atsižvelgiama į darbuotojo gyvenamąją vietą“.
Kaip matome, nors, pasak V. Budrio, valytojų ir sumažėjo, tačiau jiems darbo nepadaugėjo – nemažą dalį aplinkos sutvarko seniūnijos darbuotojai.

Agnė Dapkutė

Total
0
Dalinasi
Related Posts