Žiemos žygis šiaurietišku žingsniu

Šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimai ne tik suburia gyventojus vienam tikslui, bet ir leidžia lengvai susipažinti vieniems su kitais, pabendrauti, aktyviai ir sveikatai palankiai praleisti laiką gamtoje.

Sveikatos stiprinimo specialistė su šiaurietiškojo ėjimo entuziastais taip ir padarė! Negalime nepasidalinti! Tokio gausaus ir linksmo būrio bendraminčių dar nematėme! Ginkūniškių gretos gausėja, prie jų prisijungė ir šiauliškiai.

Nuostabaus šeštadienio rytą visi rinkosi Ginkūnų mokyklos stadione, pramankštino raumenukus ir patraukė į gan tolimą kelią – Talkšos ežero pakrante “Geležinės lapės” link.

Žygio metu keletą kartų stojo, ilsėjosi, gėrė įvairias arbatas, vaišinosi kepiniais, juokavo, dalinosi mintimis, o vienoje iš stotelių net sudainavo “Su gimimo diena”. Šie linkėjimai buvo skirti vienai iš žygio dalyvių, kuri drąsiai ir užtikrintai žengia ant garbaus 83 metų laiptelio!

Šioje situacijoje norėtųsi visiems palinkėti tokio entuziazmo, užsispyrimo bei supratimo. Supratimo, kad savo sveikata gali pasirūpinti tik pats. Ir tai nėra labai sunku!

Didžiausia padėka ir geri žodžiai žygio dalyviams bei kolegoms Fondas Dinozauras!

Mes labai lengvai įrodėme, kad mankštintis, būti fiziškai aktyviems galima ir žiemą!

Informaciją apie Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuojamus nemokamus sveikatos renginius galite rasti tinklapyje www.siauliurvsb.lt. Papildoma informacija: Facebook paskyroje (@siauliurvsb), Šiaulių rajono savivaldybės internetinėje svetainėje, rubrikoje “Gyventojams“ – „Visuomenės sveikatos biuras“, www.kursenai.lt skiltyje „Sveikata“, „Kuršėnų krašto žinių“ laikraštyje ir viešuosiuose rajono skelbimams skirtose vietose.

Skaistė GRIGYTĖ
Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės
sveikatos biuro sveikatos stiprinimo specialistė

              

Total
0
Dalinasi
Related Posts