Žadžiūnų neįgalieji apžvelgė metus

Ir vėl prabėgo dar vieneri Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos Žadžiūnų padalinio veiklos metai. Lapkričio 23 dieną į Žadžiūnų bendruomenės namus rinkosi Šiaulių rajono Žadžiūnų neįgaliųjų padalinio nariai. Susirinkusieji galėjo pasidžiaugti renovuotomis patalpomis, apžiūrėti narių parodą.

Susirinkimas prasidėjo tylos minute, pagerbiant anapilin iškeliavusius narius. Susirinkime dalyvavo 23 nariai. Neįgaliųjų padalinio vadovė Ona Niekienė perskaitė metinę ataskaitą, pasidalino mintimis apie nuveiktus darbus, problemas, iškilusias įrengiant naujas patalpas, ateities planus 2020 metams. Akcentuotas naujų veiklos krypčių vystymas ir tęstinės dabar vykdomos veiklos.

Pasveikinti ir atminimo dovanėlėmis pagerbti jubiliatai. Pačiai vyriausiai Eugenijai Grigaliūnienei – 85, Jonui Mejeriui – 70, Jonui Jonučiui – 65, Onai Niekienei – 65, Virgai Rusienei – 55, Angelei Černauskienei – 55, o Genius Michailovas tą dieną šventė savo 71-ąjį gimtadienį.

Žadžiūnų bibliotekos bibliotekininkė Ona Skirmantienė dėkojo Žadžiūnų padalinio vadovei Onai Niekienei ir visiems susirinkusiems už gražų bendradarbiavimą, kuris tęsiasi jau 18 metų. Neįgaliųjų padalinio nariai, vadovaujami Onos Niekienės, aktyviai dalyvauja bibliotekos organizuojamuose renginiuose, mokėsi ne tik skaitmeninio raštingumo pagrindų, bet ir gilino žinias bei įgūdžius projekto „Prisijungusi Lietuva“ skaitmeninio raštingumo mokymuose, jie buvo pirmieji pagalbininkai persikraustant bibliotekai į renovuotas patalpas.

Padėkos įteiktos: Broniui Laikūnui – už aktyvų knygų skaitymą ir dalyvavimą „Skaitymo iššūkyje“ ir per metus perskaičiusiam 110 knygų, padalinio vadovei Onai Niekienei, nariams – Janinai Piščikienei ir Jonui Šimaičiui.

Kas nedrįso išsakyti savo minčių susirinkimo metu, tai galėjo padaryti prie arbatos puodeliovyko šiltos diskusijos ir pokalbiai.

Ona Skirmantienė, Žadžiūnų bibliotekos bibliotekininkė
Nuotraukos Onos Skirmantienės

Total
0
Dalinasi
Related Posts