,,Voveriškių bendruomenės“ išsikeltas tikslas „Sportuojanti bendruomenė“ – aktyvi ir sveika bendruomenė“ – įvykdytas

Asociacija „Voveriškių bendruomenė“ dar 2021 metų pradžioje išsikėlė didžiulį tikslą – įsirengti naują paplūdimio tinklinio aikštelę. Jaunai bendruomenei – tai didžiulis tikslas, bet buvo nuspręsta rašyti projektus ir tikėtis gauti finansavimą siekiant įgyvendinti šį užsibrėžtą tikslą. Metų eigoje buvo parašyti du dideli projektai, kurių didžiausias siekis – stiprinti bendruomenę, skatinti jaunimo užimtumą, didinti jaunimo atitraukimą nuo žalingų įpročių ir t.t.. Laimėti abu projektai. Finansavimas gautas pagal priemones:

  • Šiaulių rajono kaimo ir Kuršėnų miesto bendruomenių veiklai remti;
  • Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2021 metų veiksmų

plano 1.1.4 priemonės „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“.

Projektų finansavimo neužteko, nes norėjosi, kad paplūdimio tinklinio aikštynas būtų įrengtas pilnai (tribūnos žaidėjams, teisėjo bokštelis, reguliuojamo aukščio tinklinio stovai, moderni šiukšliadėže, tinklinio linijos, tinklinio kamuoliai, žolė). Paprašyta bendruomenės narių pagalbos. Finansiškai bendruomenę parėmė Voveriškių kaimo jaunimo atstovai, kurie turi savo įmones. Dėkojame: UAB „Global trade LT“, UAB „Status fortis“, „UAB „Montanina“. Siekiant kiekvieno užsibrėžto tikslo reikia ir žmonių kurie padėtų, palaikytų, patartų ir pasiekus tikslą pasidžiaugtų. Rašant projektus buvo pasirašytos bendradarbiavimo sutartys su asociacija „Šakynos bendruomene“ ir Šiaulių r. Voveriškių mokykla.

Gruodžio 1-ąją oficialiai drauge su Šiaulių rajono savivaldybės mero pavaduotoju Česlovu Greičiumi, Šiaulių kaimiškosios seniūnijos seniūnu Ričardu Šiumberevičiumi, Šiaulių r. Voveriškių mokyklos direktore Albina Gudaitiene ir asociacijos „Voveriškių bendruomenė“ vadove Rita Cecervove aikštelė buvo apžiūrėta ir pasidžiaugta pasiektu tikslu. Žaisti ir sportuoti naujoje paplūdimio tinklinio aikštelėje bus galima tik pavasarį.

Dėkojame Šiaulių kaimiškajai seniūnijai už pagalbą, paramą,  bendradarbiavimą.  UAB „GIGAS“ už idėjų palaikymą, puoselėjimą grąžinant Voveriškių kaimą.         Užsibrėžtas 2021 metų asociacijos „Voveriškių bendruomenė“ tikslas pasiektas ir įgyvendintas.

Voveriškių bendruomenės informacija ir nuotraukos

Total
0
Dalinasi
Related Posts