Vilnius TECH praktikantės praktika ŠRATC

VšĮ Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras (ŠRATC) siūlo praktikos galimybę ambicingiems, energijos ir originalių idėjų nestingantiems studentams. Šiuo metu Aplinkosaugos skyriuje praktiką atlieka Aplinkos apsaugos inžineriją Vilniaus Gedimino technikos universitete (Vilnius TECH) studijuojanti ketvirtakursė Rugilė.

Aplinkos apsaugos specialistai – viena iš paklausiausių ateities specialybių. ŠRATC siekia prisidėti prie ateities specialistų auginimo ir suteikia galimybę sudalyvauti atliekų tvarkymo sistemos infrastruktūros kūrimo ir vystymo užkulisiuose, pasisemti vertingos patirties, įgyti žinių ir įgūdžių, naudingų tolesnėje karjeroje.

Praktikos metu Rugilė susipažino su atliekų tvarkymo sistema, prioritetais, atliekų tvarkymo ir pakartotinio naudojimo galimybėmis, komunalinių atliekų apmokėjimo sistema, aplankė Šiaulių regiono nepavojingų atliekų sąvartyną, didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelę, dalijimosi daiktais stotelę „Daiktų kiemas“.

Kaip teigia studentė: „Ši patirtis suteikė galimybę pamatyti atliekų tvarkymo (ir ne tik) ypatybes iš skirtingų pusių. Nesvarbu, ar esi eilinis vartotojas, aplinkosaugininkas, ar kitos srities specialistas, kiekvienas savo veiksmais galime padėti sumažinti vartotojiškumą ir prisidėti prie efektyvesnio atliekų tvarkymo, naudingo visuomenei. Ačiū kolektyvui už šiltą priėmimą bei nuoširdumą dalinantis vertingomis žiniomis.“

Studentai gali atlikti savanorišką praktiką arba praktiką pagal trišalę sutartį su universitetu/kolegija. Susidomėjus gyvenimo aprašymą siųsti el. paštu info@sratc.lt.

Rasa Gelžinytė
Viešųjų ryšių specialistė

Total
0
Dalinasi
Related Posts