Viktorinos „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“ penktos vietos laimėtojams – komandai iš Gruzdžių – bevielės ausinės

Šiaulių apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Šiaulių AVMI) informuoja, kad VMI organizuotos viktorinos „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“ finale nugalėjo ir geriausiai šiemet mokesčius išmanančia moksleivių komanda tapo „2etas“ iš Klaipėdos. Ji įveikė visus viktorinos etapus ir įrodė, jog mokesčius ir jų administravimą išmano geriau nei 276 komandos iš visos Lietuvos. Nugalėtojai, finaliniame etape nurungę 4 kitas komandas iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių ir Panevėžio apskričių, pelnytai iškovojo ypatingus prizus – elektrinius paspirtukus.

Finale Šiaulių apskričiai atstovavusi Gruzdžių gimnazijos komanda „Valiutos“ užėmė penktą vietą.

„Sveikiname nugalėtojus, o ypač komandą iš Gruzdžių už gerą debiutą ir dėkojame visiems viktorinos dalyviams! – sako Šiaulių AVMI viršininkė Auksė Tutkutė. – Džiugu, kad šiemet VMI viktorinoje „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“ kaip niekada iki šiol registravosi ir dalyvavo moksleiviai beveik iš visos apskrities. Esame dėkingi į mokestinį „protmūšį“ įsitraukusiems Šiaulių, Joniškio, Radviliškio, Kelmės rajonų ir Šiaulių miesto moksleiviams bei jų pedagogams. Jau lyg ir tradicija tampa, kad ne po vieną komandą turėjome iš Šiaulių universitetinės ir Didždvario gimnazijų. Smagu, kad šiemet pagaliau ir mūsų seni bičiuliai iš Šiaulių profesinio rengimo centro dalyvavo viktorinoje.“

Šeštą kartą vykusi Mokesčių inspekcijos rengiama viktorina „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“ – tai unikali galimybė įtraukti, paskatinti moksleivius, mokytojus bei visą mokyklos bendruomenę gilinti žinias apie mokesčius ir, be abejo, save pademonstruoti, į kitus pasižiūrėti ir pelnyti apdovanojimų. Šiemet viktorinoje  užsiregistravo daugiau nei 270 komandų iš visos Lietuvos.

Viktorinos finalą sudarė 2 etapai, kurių metu moksleiviai turėjo atsakyti į klausimus apie mokesčius ir jų administravimą bei atlikti praktines užduotis. Po pirmo etapo 7 kiekvienoje apskrityje geriausiai pasirodžiusios komandos varžėsi tarpusavyje dėl teisės sudalyvauti finaliniame etape.

 Elona Limantienė,

Šiaulių apskrities valstybinė mokesčių inspekcija

Total
0
Dalinasi
Related Posts