Posėdžiavusi Šiaulių rajono savivaldybės taryba priėmė svarbių sprendimų

Liepos 27 dieną posėdžiavusi Šiaulių rajono savivaldybės taryba patvirtino per 30 pateiktų sprendimų projektų, susijusių su rajono biudžetu, turtu, švietimu ir kitomis svarbiomis rajono gyvenimo ir savivaldybės veiklos sritimis.

Šiaulių rajono savivaldybės taryba savo sprendimu patikslino 2021 metų Šiaulių rajono savivaldybės biudžetą. Jame patikslinti asignavimai Savivaldybės veiklos ir saugios aplinkos užtikrinimo programoje, Seniūnijų veiklos programoje, Komunalinio ūkio plėtros, Švietimo ir sporto veiklos programoje, Socialinės paramos, socialinių paslaugų ir sveikatos priežiūros ir kitose programose.

Rajono savivaldybės tarybos nariai priėmė sprendimą „Dėl pritarimo dalyvauti Atviro Šiaulių rajono jaunimo centro rengiamame projekte ir dalinio finansavimo skyrimo“, kuriuo pritarta, kad 2014–2021 m. Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis finansuojamą projektą „Lengvi batai“ rengtų ir įgyvendintų Atviras Šiaulių rajono jaunimo centras. Projekte Šiaulių rajono savivaldybės administracija dalyvautų partnerio teisėmis ir prisidėtų ne mažesniu nei 10 proc. piniginiu įnašu.

Taip pat priimtas sprendimas „Dėl pritarimo suremontuoti Ginkūnų kaimo Žuvėdrų gatvę“, kuriuo pritarta, kad Šiaulių rajono savivaldybės administracija, neviršydama 50 000 Eur sumos, suremontuotų Ginkūnų kaimo Žuvėdrų gatvės atkarpą prie Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos ikimokyklinio ugdymo pastato teritorijos.

Šiaulių rajono savivaldybės tarybos posėdyje priimti kiti svarbūs sprendimai, apsvarstyti įvairūs klausimai bei paklausimai.

Šiaulių rajono savivaldybės informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau
Šiaulių apskrities policija atlieka ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo ir prašo visuomenės pagalbos atpažinti šiuos asmenis – merginą ir du…