Sėkmė dešimties kilometrų „Vilties bėgime“

Sekmadienį Klaipėdos miesto gatvėmis vyko dvyliktasis „Vilties bėgimas-maratonas 2020“. Nuotoliai buvo keturi: 42,195 km, 21,098 km, 10 km ir 8 x 5,3 km komandinė bėgimo estafetė. Šiame bėgime startavo ir keturi mūsų rajono sporto klubo „Lukas“ bėgikai.

Maratono distanciją keturioliktas tarp vyrų įveikė Artūras Monstavičius (rezultatas 3.49,47 valandos).

Kiti trys mūsiškiai startavo 10 km nuotolyje.

Geriausiai sekėsi Viktorijai Varnagirytei, kuri trasoje užtruko 35,53 minutės ir užėmė antrąją vietą tarp moterų.

Rolandas Jakštas tarp vyrų finišavo dvyliktas (rezultatas 42,22 minutės), o Darius Abartas parbėgo keturiasdešimt šeštas (rezultatas 48,01 minutės).

Visų distancijų moterų ir vyrų pirmi trys greičiausi bėgikai buvo apdovanoti piniginiais prizais. Visi įveikę nuotolius gavo „Vilties bėgimo“ medalius ir padėkos raštus. O maratono ir pusmaratonio dalyviai gavo dar ir firminius bėgimo marškinėlius.