Verslo pusryčiuose – apie verslias šeimas su ekonomikos ir inovacijų ministru 


Šiauliuose surengti Vilniaus universiteto Verslo mokyklos organizuojami verslo pusryčiai, kuriuose diskutuota apie šeimos verslus, kokios verslo perspektyvos Lietuvoje, kas laukia verslo ateityje?

Šiais klausimais verslo pusryčiuose kalbėjo ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius. Verslo pusryčiuose dalyvavo ir aktualiais klausimais diskutavo Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras, Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, Šiaulių rajono Ekonomikos ir verslo plėtros skyriaus vedėja Audronė Birutienė, Šiaulių miesto savivaldybės administracijos atstovai, Šiaulių verslo inkubatoriaus, bendradarbystės centro Šiauliuose „Spiečius“ ir kitų su verslu susijusių Šiaulių įstaigų vadovai.

Vilniaus universiteto Verslo mokyklos rengiami verslo pusryčiai – simbolinis susitikimų pavadinimas. Šių renginių, kurie jau vyko ne viename Lietuvos mieste, metu dalinamasi rekomendacijomis apie mažiau žinomas verslo finansavimo galimybes, dalyviai sužino apie šeimos verslo galimybes, taip pat apie kartų skirtumus šeimos versle.

Verslo pusryčių Šiauliuose metu vyko diskusija, buvo keliami aktualūs klausimai, teikiamos ekspertų konsultacijos.

Pagal rajono Savivaldybės inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts