Pirma ir antra vietos Kauno bėgime

Kaune vyko „Naktinis Urmo bėgimas 2019“. Startas ir finišas buvo žibintų, šviesų ir lazerių nušviestoje prekybos miestelio Urmas aikštelėje.

Oras buvo puikus: temperatūra siekė apie 18 laipsnių šilumos, buvo šilta ir krito didelė drėgmė. Bėgimo distancijos buvo dvi: 4 ir 8 km. Vieno ratuko ilgis 2 km po Urmo teritoriją. Varžybose startavo ir keturiolika Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas“ bei Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos bėgikų. Dominykas Zanizdra 4 km nuotolyje tarp vyrų finišavo trisdešimt septintas (rez. 18:20 min.). 8 km bėgime absoliučioje įskaitoje tarp moterų antra finišavo Dalia Lukošienė (rez. 34:00 min.), Renata Macijauskienė parbėgo devinta (rez. 37:43 min.), o Neda Dovidaitytė buvo penkiolikta (rez. 39:37 min.). Toje pačioje distancijoje tarp vyrų sau lygių neturėjo Robertas Vališauskas, trasoje sugaišęs 27:48 min. tapo absoliučiu šio bėgimo nugalėtoju, Remigijus Zalumskis tenkinosi ketvirtąja vieta (rez. 28:37 min.), šeštas finišo liniją kirto Tadas Baranauskas (rez. 29:33 min.), Ričardas Kanišauskas finišavo vienuoliktas (rez. 30:57 min.), aštuoniolikta devyniolikta vietomis pasidalino Kostas Dagys ir Mikas Montvilas (rez. 32:07 min.), Deividas Rastokas buvo dvidešimt trečias (rez. 32:20 min.), pirmą kartą tokio ilgio nuotolį įveikęs Brajanas Gutierrez Pažėra liko šimtas trečias (rez. 39:27 min.), Darius Abartas – šimtas septintas (rez. 39:31 min.), o Nedai kompaniją palaikęs Arnas Lukošaitis atbėgo šimtas dvyliktas (rez. 39:37 min.). Visų distancijų dalyviai, pasiekę finišą per kontrolinį laiką, apdovanoti originaliais atminimo medaliais. 4 ir 8 km pirmieji trys vyrai ir moterys apdovanoti rėmėjų prizais. Dalyvavimo varžybose išlaidos padengtos iš Šiaulių rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto veiklos projekto „Judėk – vis tobulėk“ lėšų.