Veikliausia ir saugiausia – Voveriškių bendruomenė

2020 m. lapkričio 27 d. vyko  konkurso „Veikliausia saugios kaimynystės grupė“ nuotolinė baigiamoji konferencija, kurios metu buvo paskelbti konkurso nugalėtojai. Šiaulių rajono asociacija „Voveriškių bendruomenė“  kartu su Šiaulių policijos bendruomenės pareigūnais nugalėjo „Veikliausios saugios kaimynystės grupės“ konkurse.

Džiaugiamės bendradarbiavimu su  Šiaulių policijos bendruomenės pareigūnais, Šiaulių rajono savivaldybe, Šiaulių kaimiškosios seniūnijos darbuotojais – matydami problemas jas sprendžiame drauge.

Konkursas „Veikliausia saugios kaimynystės grupė“ vyksta kasmet, jo tikslas – diegti veiksmingus gyventojų aktyvumo ir savanorystės skatinimo būdus ir formas viešojo saugumo srityje, remti gyventojų savisaugos iniciatyvas bei gerosios praktikos sklaidą bendruomenėse.

Konkurse galėjo dalyvauti policijos įstaigų prižiūrimose teritorijose veikiančios saugios kaimynystės grupės, bendradarbiaujančios su policijos pareigūnais, diegiančios technines saugumo priemones ir įtraukiančios į savo veiklas reikšmingą dalį savo teritorijos gyventojų.

Asociacijos „Voveriškių bendruomenė“ informacija ir iliustracijos

Total
0
Dalinasi
Related Posts