Vasaros šventėje Lukšiuose ir linksmybės, ir fejerverkai

Lukšiuose nuaidėjo tradicinė vasaros  kaimo šventė „Lukšių vasarėlė – 2021“,  su aktyvia, sportine, kultūrine programa, kurioje buvo susirinkę ne tik žiūrovai, bet ir aktyvūs  dalyviai.

Šventė  tradiciškai prasidėjo  dviračių žygiu į Luponių piliakalnį, dviratininkai pasipuošė šiai šventei skirtais marškinėliais. Sporto aikštelėje vyko linksmos varžytuvės, parkelyje vaikus ir suaugusius kvietė batutai, putų šou ir kitos atrakcijos.

Šventės vedantysis R. Juzukonis pakvietė Lukšių bendruomenės pirmininką Sigitą Pocių paskelbti šventės pradžią ir suteikė žodį svečiams. Susirinkusius sveikino Seimo narė Rima Baškienė, Šiaulių rajono savivaldybės tarybos narė Ada Grakauskienė, Šiaulių rajono VVG pirmininkas Povilas Zaveckas, Kužių seniūnijos seniūnė Jolanda Rudavičienė, kiti sveikintojai. Dalyvaujantys turėjo galimybę pasivaišinti gardžiomis sriubomis. Šventėje buvo apdovanoti įvairių varžytuvių nugalėtojai.

Vakare susirinkusiems gerą nuotaiką ir gražias dainas atliko atlikėjas Šiškauskas, grupė „Išjunk šviesą“  ir į dangų kilę fejerverkai.
Kad įvyko tradicinė Lukšių kaimo vasaros šventė lukšiškiai dėkingi Šiaulių rajono VVG už paramą projekto  „Lukšių vasarėlė-2021″ įgyvendinimą, kuris buvo finansuojamas Europos Žemės ūkio fondo kaimo plėtrai lėšomis, Lietuvos Valstybės biudžeto lėšomis, Lukšių kaimo bendruomenės nariams prisidėjusiems prie šventės organizavimo.

Lukšių kaimo bendruomenė

Total
0
Dalinasi
Related Posts